Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 24]

Téma: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

co hovorite na tento reprak?
na mensie chatove akcie v miestnosti so zhruba 15-20 ludmi.
aky vyskach k tomu odporucate?

stava pojde z aldaxu 2*100W

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Eminence. nemá smysl jít níž.

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

hm? 2*alphard hw1200 orezany do 3khz a pak alphard dt102?
ako repraky ma vyjdu nieco nad 2k...
oplati sa? da sa zatu cenu zohnat nieco lepsie?

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

eminence Delta12/delta15+selenium DT150
alphard je kus hovnas kterym nikdo nechce mít nic společnýho.

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

no crashi to je sice pekne, ale to co si napisal stoji omnoho viac...
som sa pytal ci sa za tu sumu da zohnat nieco lepsie

(upravil KarelXth 10. 12. 2008 10:04)

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Ne, za tu sumu (pokud je pro tebe i D15+DT150 drahá) je lepší se na to vysrat:-).

Ještě pokud by ti nešlo o kvalitu zvuku, nýbrž POUZE o rambajs, mohl bys zkusit Fane Sovereign 12-125+nějaké piezo, tam by ses měl s osazením vejít do 2000,- za obě bedny.

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Znáš pojem "katování kostů" ? doprdele to je ten zasranej trend téhle doby..všechno nejlépe zadarmo, je to taky jedna z příčin toho, že světová ekonomika jde do háje. Nezlob se na mě jsem trochu podrážděnej. Našetři na DT150 a emDelta 15 LF a bude to hrát.....

Web

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Ondro kua ..nerozčiluj séé ..jsou vánocéé !   Dyť von si to musí projít od začátku ...náhodou ten reprák a k tomu to piezzo do nějaký bedny ..na chatu jako stvořený ....rozjet to ..naplno ...vyzkoušet co to vydrží ..mejdan ukončit po vzoru Jimiho Hendrixe.... a na příští ...postavit novej .. smile  lepší

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Což o to - Něco pořádně zkurvit jako "umění" je stylové.
Ale zaplatit rejžožroutům za pochodeň se škrtátkem s tím že s tím chceš hrát pro lidi, to je uplně něco jiného....

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Mejdan ve stylu Jimiho ? To jako poslouchat, až se z toho poblejou a umřou ? lol

Web

(upravil promecon 11. 12. 2008 15:47)

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

oka, doka, pozeral som tu deltu sp selenium 150 a vychadza to okolo 6k za menice.
Nejde o to ze by som bol skupy dat povedzme 7-8k za poriadnejsie repro, ide o to, ze aj tak nemam zosik ktory by ich poriadne utiahol (aldax100ka nevyuzije plny vykon tych bedni, aj ked do miestnosti bude stacit) a tie bedne zoberiem vyvencit max 2-3 krat za rok. A som myslel ze na ozvucenie nejakej "spolocenskej miestnosti" na chate bude stacit aj nieco lacnejsie.

ot: ja som jeden z tych co si je ochotny zaplatit za kvalitu, ale tiez chcem kupovat veci co vyuzijem a nie silou mocou top kvalitne a top vykonne co mi budu na hovno (to bolo myslene vseobecne)...

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Já si myslím, že SPV100ky ti ty Alphardy podpálí jasným plamenem.

Web

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

ano. SPV100 modrým a SPV250 zeleným big_smile

(upravil promecon 12. 12. 2008 15:56)

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

dobre chlapci, presvedcili ste ma, tie delty 15lf vyjdu okolo 4k takze to nie je take hrozne ako som myslel... Dufam ze to bude aj pekne basovat, bo sub nemam v plane. Aku vysku k tomu? Ta dt150 od selenia je dobra? Alebo mam radsej priplatit za nieco lepsie? Aku vyhybku? Viem ze aj tu  na fore su nejake thready presne o em15df a nejakych vyskach ale radsej by som to pocul este raz, predsa len som este amater a nechcem spravit daku blbu chybu. Viem ze aj na prodancei su dake odmerane projekty, ale mam v tom chaos mensi:-) aky objem ozvucnice? Aky druh? Su niekde dostupne vykresy ktore uz len dam stolarovi? Viem ze by som chcel vsetko dostat pod nos, ale ked sa da...:-) a este by ma zaujimalo ako to bude hrat s tym aldaxom a ci a o kolko bude treba zatlmit driver

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Kolko ta vyjde ten Alphard + dake piezo, napr 3kusy?

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

tak dva 2*basak + 2*vyskac od alpahrdu asi 2700sk...

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

To radsej tie delty, keby to bolo do 2tis. tak sa da nad tym uvazovat.

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

ano ano, tiez som si to tak finacne a zaroven kvalitativne vyratal, a naklady na stavbu bedne + vyhybky su pre obe varianty rovnake, tak som si povedal ze je*at to priplatit si,..
preto vas prosim chlapci, poradite mi na otazky vyssie uvedene? smile

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

sendy:  asi nevíš o co jde "Hendrix"budiž mu věčná sláva/ ............prostě někdy rozsekal kytaru a aparát .....ale myslím z jinejch důvodů ,než proto ,že byl mizernej ... ten apatát ....ne Jimmy...
tak jasně : po mejdanu to rozsekat a postavit pořádný bedny .....  smile

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

ano. Jimmyho dnes už jen ostatní suše napodobují. On byl ten z prvních...

Příspěvky [1 až 20 z 24]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » PA a zvukařina » alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£