Re: Výměna za Eminence?

Ok teda a díky za rady.Později se ozvu jak jsem pokročil.Měj te se cool

Re: Výměna za Eminence?

Proč se nazeptáš přímo na fóru Prodancu? Tam jsou lidi kteří s ní mají delší a hlavně praktické zkušenosti, a ne jako většina lidí zde - pouze teoretické... Pochybuji, že je zde člověk, co v tý bedně měl aspon 5 různých repro, a měřil je... Dostaneš tu hóóódně odpovědíš, ale většina ty repráky viděla jen na LCDčku tongue

Re: Výměna za Eminence?

Tomasi víš uplný hovno, radíš hovno, offtopicuješ, a ještě poškozuješ zdejší členy. Já bych tě hned banoval. Nemáš pravdu a hlavně nevíš pořádně co mluvíš.

Re: Výměna za Eminence?

Kreši, on Tomas má částěčně pravdu, tady skutečně nejsou borci na profi.

(upravil Lukáš33 17. 10. 2008 16:52)

Re: Výměna za Eminence?

EM15bass nekupovat,hraje to strašně,jenom z toho leze pořád stejné hučení.
No 15PS100 už je jiné kafe,dobrá volba čeče,tak tak nebát se toho.
S tím behringrem to neni tak zlé,viděl jsem ho ohřívat se i v hodně dobrých rackách,sice záležítost na dva roky,né li někdy méně,pak jed vyhodit a nový:)(za ty prachy:)) ,zvukové procesory  a vyhybky od nich jdou,ale ostatnímu už nevěřím a to dúvodně.

Re: Výměna za Eminence?

Antonio: opravdu jen částečně, ale nemám potřebu tu část nějak komentovat, když to interpretuje tímhle způsobem. co takhle: "zeptej se ještě na prodance, tam s tím mají nejvíce osobních zkušeností" namísto "všichni co tu jsou vědí kravskou pyču". s tím ať se de vysrat. Lidi mu tu raděj, a docela slušně, ty repráky jsem mnohé viděl a hlavně slyšel osobně, a s některými stavěl, tak ať tu nevykládá kraviny který jenom škoděj. To už i ten check je proti němu borec.

Re: Výměna za Eminence?

Tak jsem to napsal pro někoho (- borec Crashpc) moc zhurta, no... Neříkám, že tu nikdo nic neví, ale rozhodně neví tolik co Hubert z Prodancu. Ten tu bednu snad ladil, tak musí vědět, co je pro ní to pravé. A proto mě udivilo, proč ho tam nikdo neposlal...?! Toť vše.

Re: Výměna za Eminence?

Co na to můžu říct... Hubert rozhodně ví víc než já. kupodivu. Nikdo ho nikam neposlal, páč jsme si všichni honili svý e-ego. Jestli jsi si nevšimnul, ten člověk o prodance ví, a není důvod mu opakovat, že tam může napsat. bezprávného z něj dělat nebudeme...

antonio: to se nediv že tu nejsou borci na profi když je banuješ  big_smile

Re: Výměna za Eminence?

Tamto borec zdaleka nebyl...

Re: Výměna za Eminence?

NNNTomas: jak hodne znas p. Masina? Myslis, ze ho bavi odpovidat dokola na stejne dotazy a pripadne ladit nejaky dvoupasma z nejlacinejsich repro? ...nebavi, takze mu vubec nevadi kdyz to na forech resi se zacatecnikama nekdo jinej...

antonio: nejsem si jistej, jestli zrovna ty dokazes rozeznat kdo je a kdo neni odbornik na profi...

Re: Výměna za Eminence?

Odborníci na profi nemají čas camrat po fórech

Re: Výměna za Eminence?

hanz:  smile Vím, že nebaví. I když všechno zopakuje 100x, přicházejí další a další "kutílci"... Ale existuje doporučení vhodných repro, stačí jen hledat na fóru Prodancu, možná že by se nemusel ani ptát.