Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Stará TV » počítač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Stará TV » počítač

Zdravim, zajímalo by mě, jestli existuje nějaké zařízení, které je schopno převést signál z PC, popřípadě z DVD přehrávače do staré televize, která nemá scart, ale jenom anténní vstup? Mám prastarou televizi, která vypadá suprově, ale má pouze vstup na anténu a rád bych ji časem umístil do pokoje  a zase mě přijde líto mít ji jenom jako stolek.
Další možnost je ji vykuchat a najít TV se stejně velkou obrazovkou a se scartem a vyměnit je..
Asi vymýšlím hodně velký kíčoviny, že?

Re: Stará TV » počítač

Nejdriv musis mit pc s TV out vystupem a pak ti staci treba video nastaveny na AV vstup a z nej natahnes antenni kabel do televize.

Re: Stará TV » počítač

... koukni sem -> http://www.pselectronic.cz/k5503-060-k4 … lator.html

Re: Stará TV » počítač

V nouzi jde použít staré video. Snad všechny mají scart vstup a modulátor. Otázka je ovšem příjem signálu RGB z VGA, přípdně YUV. Řešením samozřejmě je grafika s výstupem s-video výstupem a to potom do toho VCR.

Re: Stará TV » počítač

Díky díky, ten video recordér bude asi nejschůdnější. Dal bych ho někam pod stůl aby nebyl vidět a bude. Jen ještě koupit nějakou starší grafiku s s-videem, na integrované nic takovýho tuším nemám. Vyzkouším a uvidíme.. díky moc

Re: Stará TV » počítač

A nebylo by lepší za pár stovek koupit televizi která má scart, případně AV vstup??

Re: Stará TV » počítač

No jde mě právě o to použít tu televizi co mám. Chtěl bych dělat pokojík ve stylu 30-tých let a tam by se moc dnešní případně komunistická televize nehodila. Stejně to bude jen jako kus nábytku než televize která bude celej den zaplá a použije se pouze vyjímečně..

Re: Stará TV » počítač

taky sem něco podobného řešil do svého pokoje ( http://beden.rajce.idnes.cz/pokoj/ ) a nevyřešil, teď už jo:) díky smile

Web

Re: Stará TV » počítač

Se dívám že moje LP už spokojeně visí smile. Gratuluju k supr pokojíčku

Re: Stará TV » počítač

jj diky diky smile ty žlutý sou pěkný, na ty sem ještě nenarazil nikde smile

Web

Re: Stará TV » počítač

Pěkný!  Len by to asi ešte chcelo nejaké poličky. Ale chválim a závidím...

Web

Re: Stará TV » počítač

diky, no ještě to není právě stále hotové. Z finančních důvodů tam mám zatím jen to tkzv. potřebné/levné. ostatní věci přijdou pak. Mam v plánu určitě poličky, nebo spíš nějakou vitrínu na staré atary, foťáky apod. smile

Web

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Stará TV » počítač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£