Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 43 z 47)

Audioweb.cz » Smetiště » Jaký jízdní kolo

  Stránky: ««« 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 »»»

RSS

Příspěvky [841 až 860 z 925]

Re: Jaký jízdní kolo

nevím k čemu by mi byl. kdyby nešel, tak mám dva roky na reklamaci, když bude blbnout i potom, tak se za dva roky ozvu big_smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

ja som aj rozmášlal ako spraviť ventil

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Môj sponzor povedal že keď teda všetko klapne, bude 700€ tak som zjednal v bazári tento bike http://www.haibike.de/produkte_detail_e … etail.html na 700

Web

Re: Jaký jízdní kolo

by mě zajímalo, jestli ty kliky jsou v eloxu, nebo je to jen nějaká barva co se ošoupe... to se mi líbí na starých XT , že něco vydrží...
ale kolo krásný a cena ještě hezčí!

Web

(upravil Pedro 14. 11. 2011 0:04)

Re: Jaký jízdní kolo

smile Dík Len ma serie veľkosť rámu. Chalan mi ponúka 18" ale mne je pomaly 19 málo. Asi sa na to vyseriem. A ešte mi práve napísal že mu sfukuje vidlica

Web

Re: Jaký jízdní kolo

mame kocarek s "kotoucovou brzdou"... nazyvejme ji proste brzda smile klasicka, mechanicka, s lankem v bowdenu. jenze lanko (neco pres metr) v bowdenu ma dost velky odpor na pruzinu v brzde, takze se brzda nechce vracet. da se poridit nejaky slusnejsi bowden a lanko? nebo jsou rozdily ve treni minimalni? nepotrebuju zadnou super silu, stacilo by neco jemnejsiho, hlavne aby to jezdilo pekne lehce...

Re: Jaký jízdní kolo

Medzi nejakou čínou a niečim poriadnym rozdiel je. Samozrejme je dobré použiť aj olej do bowdenov odvďačia sa ti ľahkým chodom. a tiež nejaká lepšia páčka než tá plastová sa zíde...

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Jazdí tu niekto cestu ? (žiletkáry)

Web

Re: Jaký jízdní kolo

tak jsem toho foxe nesehnal za tu cenu, takže mám doma za 5 tisíc x-fusion PVA
http://www.x-fusion.cz/detail/O2-PVA

další investici budu muset nechat až po vánocích.
přesmyk se mi nevejde ,takže kdyby někdo chtěl XT down swing tak bude na prodej, nebo vyměním za SLX nebo XT top swing.
dál budu muset nechat natáhnout novej bovden a lanko k přehazce a zvednout zdvih na 120mm + výměnu oleje u reby.
tu jsem si teď stříkal do matný bílý, aby to ladilo k rámu , stejně byla už oprejskaná a zasloužila si renovaci.
k tomu ještě nasadit na zadní plášť race kinga a samolepky na vidlici a kola a bude hotovo smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

na fulloch sa moc rohy nepoužívajú dal by som tam lastovičky.

Web

(upravil LukasX 30. 11. 2011 1:31)

Re: Jaký jízdní kolo

Používajú, nepoužívajú... Zrejme si pri jazde potrebuje prehmatávať, pretože nie každý vydrží s rukami v jednej polohe a tie dva cm čo ti zoberú z riadítok v zjazde cítiť nebudeš.
Ja tiež napríklad rohy nevozím, ale to len kvôli tomu, že som debilný gramár a miesto na rohy prehmatávam na konce riadítok. big_smile
EDIT: No momentálne neprehmatávam, lebo som kvôli mononukleóze nesedel na biku vyše troch mesiacov.:(

Re: Jaký jízdní kolo

není full jako full. todle je XC a u toho se to ještě dá....

Web

Re: Jaký jízdní kolo

tak jelikož dneska bylo celkem fajn počasí tak sem neodolal a osedlal svého oře smile
jak vidlice tak tlumič potřebujou hoooodně dofoukat, ale pumpička bude až pod stromeček. představec taky a na nový lanko k řazení si po jedný zkušenosti raději už netroufám, takýe sice bez řazení, ale i tak z toho mám dobrý pocit

http://img853.imageshack.us/img853/2074/cimg0764u.th.jpg http://img528.imageshack.us/img528/2043/cimg0765.th.jpg

Web

Re: Jaký jízdní kolo

pekne. trochu by mne osobne vadila biela farba, je na tom vidieť každá špina, ale aspoň je to dobre viditeľné smile

práve tu repasujem campa silničku s osadením shimano 105, akkurát potrebuje vymeniť predný ráfik a musím zohnať dáko lacno SPD pedále

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Chyňa.cz je to fajn. Len by som vymenil sedlo vyzerá to ako z olpranu z tesca big_smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

to mám taky v plánu smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

A skráť hadice, kup dobrý šmyk a biele sedlo big_smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

podľa mojej skúsenosti je akýkoľvek lepší šmyk ako deore či dokonca nové alivio zbytočný, vydržalo a radilo a vážilo to rovnako

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Mám tu pred sebou Alivio Downswing ( nahodené na biku ) , Deore (nahodené na druhom biku ) a XTR schválne ktoré radí najlepšie po čo najlepšom zoštelovaní ?
Alívio

Web

Re: Jaký jízdní kolo

půjdu do SLX smyku. nechi jít do nejnižších řad, když už většinu mám v XTčku.

Web

Příspěvky [841 až 860 z 925]

  Stránky: ««« 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Jaký jízdní kolo

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£