Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Zesilovače Omnitronic P-xxxx

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 25]

Téma: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

chtěl jsem se zeptat, jestli má cenu kupovat tento zes ze série P-xxxx. Chtěl bych koupit P-2000 nebo P-3500.
Má někdo s tímto zesem zkusenosti? Zatim co vím je to, že tato řada nemá realný výkon jako je továrně udávaný...

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

jo to máš pravdu dále je ot osazeno ne moc kvalitními součástkami je to poddimenzované atd. atd. více ti poví asi sinclair

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Nekupovat! O výkonu se dá polemizovat, ale o kvalitě provedení nikoliv. Jsou to velice nespolehlivé stroje. I když vím o kouscích co běhají bez poruchy několik let ve velmi nevlídném prostředí a nikdo se k nim nechová nějak opatrně. To jsou ovšem jen kusy které bychom spočítali ja jedné ruce vs. stovky porouchaných.

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

znáte něco podobného, hlavne kvalitnejsi a levne? (asi hloupa otazka)

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

ne

Web

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Šetři a kup si nějaký QSCčko. Prostě kvalita za málo peněz nejde udělat.

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Uz jsem na QSC koukal... Co rada GX5... Bude OK? je to nejaka nova rada...

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Kamarat ma P1000 uz som to pocul parkrat hrat ale v retazci pri ktorom sa velmi tazko dalo posudzovat ako to hra
potom som mal na jednej akcii tusim P1500? ale zapojeny na 2* 1kw basy takze ich iba steklil ale dalo sa.. kedze isel do 8r mal som pocit ze ten pisany vykon dotoho dotlacil
Co sa tyka tych bargrafov mam pocit ze su uplne mimo
Prevedenie po mechanickej stranke vzhladom na cenu ok..este som to nemal otvorene ale uz sa chystam s tym na pristroje neh zmeram aspon vykon, charku +chovanie limiteru.
Ted neni cas az sa k tomu dostanem postnem

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

řada GX od QSC už je taky ořezaná co to jen jde. Zaměř se spíš na řadu RMX. To je alepoň použitelný.

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

RMX jsou taky ale levný (slušný) zesilovače, nebo se ti snad nezdají? V profi bych je bral jako úroveň pod kterou se příliš nevyplatí jít. Proč třeba Dynacord Lxxxx stojí při obdobném výkonu několikrát tolik a prodává se? Prostě a jednoduše proto, že je lepší...

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

P-1500 nam zakuril na akcii asi po 2h, ako zosik pre odposluch DJa. Esteze bol pozicany od dakeho z ucinkujucich a pri nom zhorel lol
Pisany vykon to ma tak vo sne.

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Dovolím si maličko oponovat, za málo peněz jde udělat hodně muziky, ale je třeba se připravit na to že na dobrej zesík z druhý ruky - tudíš levnější, se může čekat i hodně dlouho. Já čekal 2 roky. Mimochodem na rmx třeba 1850hd jsem snad v bazaru nenarazil nikdy. Počítám, že to vypovídá o jistý kvalitě

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

asi tak, to že QSC neni nikde z druhe ruky k sehnani a Omni je v kazdem bazaru, uz neco vypovida... Budu setrit, nic lepsiho nezbyva...
Jeste jen dotaz na Tapco? co vy na to?

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Tapco je prakticky to samý, možná malinko lepší. Kup si nějaká to QSCčko a nezkoumej. Nebo si kup něco ve stylu Omnitronic, Tapco, Behringer a můžeš se na každé akci modlit.

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

V žiadnom prípade nechcem zastávať Omnitronic ani American Audio, ale osobne ich mám P1000+VLP1500 už asi 3 roky, odohrané majú dosť veľa akcií vo vnútri i vonku a žiaden problém som v živote s nimi nemal. A ten výkon 100% podajú. Iná káva bol  cross CX 3400 od Behringer, po asi piatich akciách mi začal blbnúť ľavý kanál a to spôsobom, že mal citeľne slabší výstup do stredovýškovej sekcie. Neviem čo mu bolo, radšej som sa ho rýchlo zbavil. Na jednej akcii som dostal do rúk nejakú aktívnu zostavu od Omnitronicu (AS 600?) a na počudovanie to hralo celkom obstojne. Ono zrejme nie je všetko zlato čo sa blyští, ale asi nie je ani pravda čo sa všetko hovorí o určitých "značkách".

Web

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Lojzku: běž se mrknout do Liry a tam mají 3x PSA 31500 a hraje to uplně bez problému......A teďkom tam mají nové satelity a nove subbasy...:-D

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Dovolim si oponovat co do podavaneho vykonu tymi Omnisrotmi. Viktor (DJ Wiktor ci aky ma nick) mal daky Omnisrot, asi ten P2000, ktory ma vraj 2x1000W/4 a neskor kupil nejaky digital s tiez 1000W/4 a rozdiel bol vraj znacny.
Ten omnisrot je niekde aj nafoteny a vyzera to dost problematicky.
Ze to hra uz 3 roky, je asi zazrak a podareny kus.
Este by ma zaujimalo, ako vies, ze podavaju ten vykon na 100%.

(upravil ondra Ch 12. 3. 2009 7:52)

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Pánové DJ's.. hrajte si na co chcete, pokud se vám zdají Omnitroniky dobré, tak si je kupujte, ale těmhle krámům se prostě nedá věřit. Kolik mají párů koncových trandů? A Jakých? Pajcované 2SA1943/2SC5200, které i v originále nemají příliš dobrou SOA. I QSC RMX jsou podle mě dost na hraně co se týká dimenzování konce.  Nevím proč se zapomíná na zesilovače BVaudio....které podle mě za tu cenu jsou hodně dobré třeba CF1000BM za 550eček.....
http://www.bvaudio.sk/

Web

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

ano, BVAUDIO jsem mel moznost odzkouset na dost tvrdych akcich... Naprosto bez problemu... Jeli jsme na dve PA2000 na spodky a uplne neuveritelny zvuk... Mel jsem jiz jeden domluven pres inzerat, ale bohuzel si to prodavajici rozmyslel, bylo mi toho ukrutne lito. Takovy zesilovac uz asi nikde v inzeratech nenajdu... Nove QSC vyssi rady je pro mne dost drahe, i kdyz vim, ze za dobu, kterou mi bude slouzit se spolehlive zaplati...

Re: Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Já ted mám 12"subíček na http://www.gramec.cz/gramec/s65/Katalog … 00-VLP-300 a docela by jste se divili,jak to hraje,má to i aktivní vyhýbku.

Příspěvky [1 až 20 z 25]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Zesilovače Omnitronic P-xxxx

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£