Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Ostatní technika » MP3 přehrávač pro sport

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 34]

(upravil Duwenbleidd 1. 2. 2009 20:40)

Téma: MP3 přehrávač pro sport

Vybírám levný (přes 1500 se mi jít nechce) přehrávač pro použití při sportu. Podmínky jsou: malé rozměry, ideálně schopnost přehrát flac a ape. Kapacita min. 2GB. Bezztrátový formáty chci spíš abych nemusel konvertovat do mp3, ne že předpokládám využití za podmínek kdy bych ten rozdíl poznal wink. Splňuje tohle vůbec něco jinýho než Sansa Clip?
Moc děkuji za každou radu a názor.

(upravil chyna.cz 1. 2. 2009 20:48)

Re: MP3 přehrávač pro sport

co máš za mobil?
pokud něco slušnějšího tak bych spíš koukal po možnosti koupit velkou paměťovku do něj a z něj tahat MP3 v 320kbps...
třeba mě se zatím zdají nejlepší v poslechu na Portách asi Nokie.
K800i bez basů
K550i skoro to samý
N73 výrazný pokrok
N95 zatím to nej z mobilů

Web

(upravil redyuri 1. 2. 2009 20:56)

Re: MP3 přehrávač pro sport

cez 1500 a má to vedieť flac a ape? smile) flac by šiel, ape jedine omylom smile
http://www.alza.cz/iriver-lplayer-2gb-cerny-d97042.htm

Web

(upravil Duwenbleidd 1. 2. 2009 21:04)

Re: MP3 přehrávač pro sport

Mám K750i a Nokii 3109c. K750 jsem zkoušel na PX100 - nedalo se to. Mám starší přehrávač od iRiveru (tak 3. generace MP3 přehrávačů, 6 let starej, kupodivu umí dokonce i ogg) a proti němu si telefon ani neškrt. Dokonce si solidně poradí i s HD580 smile. Akorát že 512MB a bez Flacu je už pro mě docela problém. Telefon s sebou nosit nechci, musel bych dokupovat pouzdro pro uchycení na oblečení a to by stálo už jako ten přehrávač. Velikost by mi taky vadila. A pokud si budu kupovat novej telefon tak bude co nejjednodušší, nechci stroj co se snaží umět všechno a neumí nic.
Redy - jasně, nečekám zázraky. V apu mám jen vážnou hudbu a ta na běhání nebude ideální smile. Bez něj se obejdu.

Re: MP3 přehrávač pro sport

tak skoro akýkoľvek iRiver... dosť z nich vie flac...

Web

Re: MP3 přehrávač pro sport

Jen škoda že iRiver už není to co dřív. V recenzích mu vyčítaj věci který byly vyřešený už u toho mýho dědka na jedničku. Přiložený pecky od sennheiseru jsou už jen snem... Ach jo.

Re: MP3 přehrávač pro sport

2GB na flaci?
to by se tam vešli tak 4 alba... pokud flac tak jedině 8 nebo lépe 16GB...

Web

(upravil Duwenbleidd 1. 2. 2009 21:29)

Re: MP3 přehrávač pro sport

Na tom tak moc nezáleží. Stejně ten obsah dost často měnim a na sport si musim udělat výběr. Ještě jsem nenašel album kde by do toho řezali od začátku do konce. Samozřejmě myslím hudbu, ne techno! smile Ty 2GB byly jako minimum, spíš koupim 4 nebo 8. A dobře riplej Flac má mít 300MB, těch 6 alb potom není tak málo wink. Maratóny neběhám smile

Re: MP3 přehrávač pro sport

no já jsem si koupil sluchátka na kolo od philips sbc hs430 a toš to je hnus... z hlediska že si to nemůžete vyzkoušet kvůli hygieně... tak jsem si řekl buď a nebo!  byl jsem teda zklamán...

Re: MP3 přehrávač pro sport

Myslím, že by bylo rozumnější si tu práci s konverzí dát. Jak ti hraje K750i? Poslouchal jsem na Portách Nokii 5310 a výstup vskutku špičkovej, takže z mého pohledu ztratili přehrávače docela význam.

(upravil Duwenbleidd 1. 2. 2009 21:39)

Re: MP3 přehrávač pro sport

Já mám na sport Koss KSC7 a nestěžuju si. Jinak srovnával jsem jeden z velkých domácích modelů philipsu proti Sennheiserům PX100. Hádejte výsledek smile
Tondo, ta K750 je hlavně slabá. Prostě není schopná dosáhnout rozumný poslechový hlasitosti pokud není v tichu. Ale asi jí vyndám ze šuplíku a ještě to zkusim...

Re: MP3 přehrávač pro sport

0:1 ?
k750 je skoro to samý jako k800 s tím, že hraje hlasitěji, ale zvukově jsou na tom velice podobně - nepoužít na hudbu...
Nokie jsou v tomdle opravdu dál...

Web

Re: MP3 přehrávač pro sport

Pardon za edit. Spíš 3:4. Vzhledem k tomu že ty philipsy stály dvojnásobek je to dost nelichotivý. Ale vyloženej průser nebyly. Nebohému majiteli však ještě teď vrtá hlavou jak tyhle nedůživý prckové mohly jeho krávy jednoznačně přehrát smile.
Tak po hodinové instalaci ovladačů a nahrání hudby mohu říct že SE K750i (ten můj je vlastně W800i, má přehranej firmware) oficiálně stojí za hovno. Srovnávano s EMU 0404USB, sluchátka Sennheiser PX100. Jak by to mělo hrát ideálně kontrolováno pomocí Sennheiserů HD 580. Tyhle dva kousky jsem proti sobě ještě nikdy nepostavil, takže jsem občas docela kulil bulvy. Ale zpátky k tématu.
Napíšu co je špatně proti EMině. Na pozadí je po spuštění tišší skladby slyšitelný šum. Nightwish - End of all hope jsem použil na ověření reakce basů. Můžu potvrdit Chynova slova, bylo jich méně. Co však bylo horší - připomínaly dunění v lomu. Žádná separace nástrojů, jen hluk. Pak si Tarja ještě zasyčela jako klubko hadů. Ne, tudy cesta nevede. Ještě jsem zkusil něco méně náročného v podobě Johnnyho Cashe - Folsom prison blues. Jedna z nejlepších živých nahrávek co kdy vznikla. Tady jsem okusil už jen část písničky a vypínal jsem. Opět hrozivé sykavky a kvůli charakteru nahrávky byla zvýrazněna i ostrost hlasu. Doporučuji pokud máte zájem o bolest hlavy smile
Možná si ještě seženu redukci na svojí nokii, zajímalo by mě jak je na tom. Ale proti telefonu mluví další věc - když jsi du zaběhat, chci si odpočinout ode všeho a od všech. A každý telefon asi nemá režim letadlo...

(upravil dejv111 1. 2. 2009 23:35)

Re: MP3 přehrávač pro sport

Koupil jsem teď iRiver E-100 z Eleshopu. Zde byl nejlevnější ze všech-doporučuji. Přehrávač umí i FLAC. Jako čekal jsem od této značky více, doufaje ve stejnou kvalitu jakou jsem obdivoval u starších dicmanů. Holt...ta doba je asi v tahu. hmm Jinak tady je odkaz: http://www.eleshop.cz/prodej/iriver-e10 … ack-186638
Myslím, že tento splňuje všechny požadavky, co jsi chtěl. Navíc díky micro SD se dá kapacita rozšířit.

Re: MP3 přehrávač pro sport

Mám právě mp3 přehrávač ještě z té doby a kvalitou zpracování je to proti dnešním hračkám jiná liga. Kvůli tomu se mi do iRiveru jít moc nechce. Za to jak promrhali své schopnosti a zkušenosti si zaslouží zkrachovat. Měli na to být konkurencí iAudiu, teď je z nich jen šedá ovce v davu.

Re: MP3 přehrávač pro sport

Já můžu doporučit Ipod Shuffle malej, lehkej, pěknej, kapacita 2GB se dá koupit za 1500. nemá displej jen oládací tlačítka a velkou sponu pro připnutí. flac nevím jestli zvládne

Re: MP3 přehrávač pro sport

Promiň, ale bez displeje je to vážně na...

Re: MP3 přehrávač pro sport

Ten diplej by tak nevadil, zapnul bych sfl a dál bych si s tim nehrál. Ale iPody obecně prý nic moc zvuk, neumí flac, nutnost obslužnýho programu, neodpovídající cena... A je to Ipod. Já takový módní věci nerad. Jinak provedení pro danej účel je bezchybný, to se musí pánům z Applu přiznat.

Re: MP3 přehrávač pro sport

racionálne na vreckové audio prehrávače je OGG256. všetko naviac je úúúúúplne zbytočné. konverzia FLAC do OGG je 23 násobnou rýchlosťou u mňa na priemernom dvojjadre. takže instantne..... a OGG prehrá každá sračka, len to málokedy je v popise

Web

Re: MP3 přehrávač pro sport

No absence displeje vůbec nevadí jedeš na kole nebo běžíš, zapneš si náhodný a neřešíš, kdyžtak přepínáš. Nevýhoda je ten Itunes na obsluhu v pc.

Příspěvky [1 až 20 z 34]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » MP3 přehrávač pro sport

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£