Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 128]

(upravil check 24. 6. 2007 16:57)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Pánové s placením spěchejte. Do středy 27.6 to tady potřebuju mít. Ve čtvrtek pojedu pro první (větší) část, nakonec stejně pojedu na dvakrát.

edit: Budu doma až v neděli, takže kdyby někdo něco potřeboval, tak: 736 639 663. Ale všechno už je dohodnutý a vyřízený.

edit: datum opraveno

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

hele můžu ti prachy poslat na účet??? Psal jsem ti mail, na icq a bez opovědi tak nevím no. Složenky zrovna nemusím

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Účet není, ptal jsem se.

(upravil check 25. 6. 2007 19:39)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Mám silný pocit, že sem na všechny maily odpovídal. Že se má platit složenkou sem napsal každému dost jasně. Jinak s tou složenkou to pošli zejtra ráno.

edit: zatím mi došlo sedmero složenek, díky bohu ty větší částky
chyna mezi nima neni

Web

(upravil chyna.cz 25. 6. 2007 20:25)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

odemě?
Edit: tak nic no. ale budeš to tam snad mít coby dup

Web

(upravil check 27. 6. 2007 21:32)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

21.6 krátce po půlnoci sem ti psal na icq - muselo ti to dojít. Nechtěl sem psát maila přes web, prtže s tim nemám dobré zkušenosti a jiný kontakt sem na tebe neměl. Nicméně ti to du napsat znova.

edit: přecijenom mi zašlete na mail vaše doručovací adresy, na složenkách to je né vždy k přečtení

edit: zbejvaj peníze od 3 lidí (prt), sou na cestě nebo jsme domluveni, v pátek jedu první kolo

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Moje prachy došly??? nemám s poštou co se týká financí v podstatě zkušenosti, takže se raději zeptám

(upravil check 29. 6. 2007 12:03)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Mám to od všech až na Zorga a s nim sem domluvenej. Přišlo mi znova 9k - výzva (už je mám doma), tak z toho třeba ještě něco budu mít cool.

edit: první várka (kromě TBFCG a TBFG) je doma

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Checku prosim tě kdy hodláš zasílat na dobírku?Už jsem nedočkavej,víš.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

V pondělí. Zrovna ty máš zabaleno a připraveno. Mám problém s nedostatkem menších krabic.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Tak to díky,to rád slyším.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Mohu to potvrdit check má první várku a je problém s krabicema,já v pátek vyzvedl svoji část vše proběhlo korektně a v poho takže se nebojte...

PS: já už se se svejma seasíčkama přes neděli pomazlil lol tak halt vy ostatní musíte počkat na naši úžasnou počtu...

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Já sem prošmejdil skrejše, našel krabičky a všechno, co má jít z první dodávky je zabalený. Zítra to hodím na poštu.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Takže Checku teprve zítra rosesíláš první objednávku,jestli tomu dobře rozumim,nebo už jsi mou poslal?Omlouvám že,na tebe tak tlačím ale trpím nedočkavostí?

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Zítra posílám, dneska nebylo čím to odvízt.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jojo dobře už se těšim.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Kdo všechno je prosím tě ta "první objednávka"??? Jsem v ní taky zařazen? Taky už trpím menší nedočkavostí...:P

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

To sou lidi, kteří nemají v objednávce 27TBFCG a TBFG, ještě COD dostane svoje L12 opožděně. Omlouvám se, ale dnes to neodešlu, slibuju ale že co nejdřív. Nějakej den navíc už to vydržíte tongue.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

já si taky počkám kvůli drexonu wink

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Check: Kdy tak počítáš, že budou ty moje L12? Nevíš aspoň nějaký předběžný termín? Taky se jich už nemůžu dočkat smile

Příspěvky [81 až 100 z 128]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£