Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Dílna » Materiál na zesilovače

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 57 z 57]

(upravil dodik 30. 1. 2009 19:39)

Re: Materiál na zesilovače

ja mám dobré vybavenie s velkou dielňou(resp. otec), ale hlavne tie zvari ušetria mnoho času

(upravil jean 30. 1. 2009 20:34)

Re: Materiál na zesilovače

Dodik, ja mám pre SPV100 zvarenú krabicu z duralu. Boky sú chladičový profil, spodok (vrch? neviem, je to pekné) a zadný panel sú k tomu privarené 8 mm dural. Spoje a chladiče boli potom zrovnané na fréze. Je to ako z jedného kusa a neni tam žiadny hnusavý šróbik. Tie budú iba na hornom - dolnom dekli, ak ho neprilepím čiernym silikónom smile. Ale po zvarení nezabudni na tú frézu, tie chladiče sa totiž skrútia, síce sú to desatiny mm, ale už to nie je rovina

Re: Materiál na zesilovače

jean, presnejšie definuj ktorú plochu sfrézovať

Re: Materiál na zesilovače

tá čo je na nej Lko s trandami

Web

Re: Materiál na zesilovače

základna je hrubá 10mm, aj tak sa prehne?

Re: Materiál na zesilovače

možno

Web

Re: Materiál na zesilovače

Svařované konstrukce jsou obecně a VŽDY problém. Svařenec se VŽDY pokroutí, ať se dělá cololiv a jen velký odborník-svářeč toto dovede  (jenom) omezit. Nestejnoměrným ohřevem vzniká v materiálu pnutí, jenž svařenec pokroutí. Doporučuji konstruktéry prostudovat konstrukce zesilovačů od PANA KONSTRUKTÉRA Dudka uveřejněné v r. 1992 v Amatérském radiu. Pečlivost, přesnost, a řemeslný fortel.. Ve většině případů není ani třeba frézování.

Web

Re: Materiál na zesilovače

Dodik aj 10mm dural sa prehne, pokiaľ to varíš naraz (ja mám tusím ešte hrubšiu základňu). Ja som to mal zvárané na 3x a aj tak sa to trocha prehlo. Aj keď my sme celkom nedodržali postup (vynechali sme predhrev). Ale aj ten zvar treba sfrézovať, pôvodne som to chcel robiť doma na brúske. Šťastie, že mi to chlapi v dielni spravili na fréze, som sa doma šiel posrať z toho, keď to bolo treba zrovnať o desatiny mm.

(upravil trachta 8. 1. 2010 15:17)

Re: Materiál na zesilovače

GES Electronic prodává elyty NIPPON CHEMI-CON. To měli vždycky, a já jsem to přehlédl, nebo to zavedli až v poslední době? A není to nějaká pochybná jakost?

(upravil george 8. 1. 2010 15:59)

Re: Materiál na zesilovače

Toto je můj nejoblíbenější obchůdek v okruhu 1000 mil. http://www.prodance.cz/  Příklad: objednáno zboží v den 17.00, dodáno druhý den 12.00. Za devatenáct hodin od zvednutí telefonu. Nikdy jsem neplatil poštovné (nad 1000kč).

Re: Materiál na zesilovače

Ano, GES ti v zásilce pošle dva Nippony a zbytek Hitano...už se to tu někomu stalo.

Web

Re: Materiál na zesilovače

Objednat v GESu Nippony znamená jít si tam pro ně, jinak ti domů nepřijdou. Takže fakt je takový, že si tam pro ně přijdeš, oni je mít nebudou, tak je objednáš. Čekáš, čekáš. A nakonec se nedočkáš.

Re: Materiál na zesilovače

Za posledního cca půl roku jsem asi petkrát vyzkoušel Farnell. Neskutečný sortiment, tištěný katalog cca 5000 stran.. Vše od dodavatele, jenž je uveden v tomto katalogu, žádný žlutý sračky. Pochopitelně dražší, ale zase ne několikanásobně. Pošlou cokoliv, žádný množstevní omezení, třeba jeden IO za 1E, žádný zálohy a jiný pruzení. Objednám po netu v pracovní den do 16 hod. a DRUHÝ DEN přijede DHL před barák... Obratem od poslání objednávky pošlou potvrzení o převzetí příp. o stavu zboží ve skladu.Dopravné jednotné 5E.. Dávají na fakturu se splatností do konce měsíce od dodání + jeden měsíc navíc... Splatnost v Korunách dle kursu ČS..na jejich účet tamtéž.. Zákaznická podpora v ČEŠTINĚ V TUZEMSKU... Zdá se vám to jako pohádka? .. jmenuje se: www.farnell.com., Canal Road, Leeds, England. V tuzemsku tel.: 800 142 085.

Web

Re: Materiál na zesilovače

Máte někdo zkušenosti s elyty RUBYCON?

Re: Materiál na zesilovače

Je to špica..

Web

Re: Materiál na zesilovače

Máte někdo zkušenosti s ECOMem (ecom.cz)? Nabízejí kondenzátory Nippon Chemi-Con, ale jak jsou na tom s kvalitou ostatních součástek, jako foliových kondenzátorů, tranzistorů atd. U tranzistorů neuvádějí výrobce, ani jiný původ. Dá se na ně spolehnout, že mi nepošlou nějaké azijské smetí z podlahy?

Re: Materiál na zesilovače

nippony jsou od nich ok, v ostatních věcech nevim.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Příspěvky [41 až 57 z 57]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Dílna » Materiál na zesilovače

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£