Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Dílna » Materiál na zesilovače

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 57]

Re: Materiál na zesilovače

Objednával jsem u nich dva moduly s LM3886TF, tenkrát ještě kvůli ceně a pár dalších součástek. Dodání do dvou týdnů od závazné objednávky.

Re: Materiál na zesilovače

Ty kodery jsem od něj bral a bylo to v pohodě.

Re: Materiál na zesilovače

U AME trochu změna. Ve čtvrtek ráno jsem objednával několik součástek, které byly skladem. Máme pátek a já už je mám u sebe. smile

Re: Materiál na zesilovače

Tak sem taky něco přidám: http://www.modushop.biz
Přístrojové krabice a další užitečnej materiál. Za ty prachy dost dobrý...
A tady právě probíhá GroupBuy, ale už bude končit: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … highlight=

Re: Materiál na zesilovače

www.gamaaluminium.sk velký výběr chladičů

Re: Materiál na zesilovače

Jinak k tomu tisícihranu, je to špatné označení! Správně se říká mnohohran. Ale to jen tak bokem uui

Re: Materiál na zesilovače

V Pardubicích jsou obchody s elektrosoučástkama dva, Aneco a Eltip.

Aneco ("U myší díry"): součástky, pokud je neobjednávám z internetu, nakupuju výhradně tady, nakupujou od Ecomu, kdysi tam měli elyty Nippon Chemi-Con, dneska už mají nějaký no-name, k tomu se vyjádřili tak, že ty dražší nikdo nechtěl, nehledat v tom nic jinýho než cenu, ale vzali mi i objednávku mizerných čtyř Nipponů 1600uF/25V KMG, ač normálně berou po 50 a víc kusech. Podle nich má Ecom "hezkej katalog, ale jen polovinu věcí z něj na skladě".
Polovodiče jsem od nich kupoval buď jen nějaký drobný trandy či diody, pár stabilizátorů od STM, ale třeba výkonný trandy mi nabízeli nějaký pajcy, snad Mospec či co, takže tudy cesta nevede. Ale třeba by objednali i origoš, stačí se zeptat.
Krom toho prodávají nějaký starší díly do počítačů, repráky TVM a "made in china" (výrazná podobnost s Tipou), sortiment Drecksonu a některý stavebnice z EZK.

Eltip ("U Kamenné vily", popř "Kamenná vila"): Dodávají sortiment GME, prodává tam taková dost nepříjemná bába co má těsně před důchodem, který nestojíte ani za pohled, natož pak pozdrav, a když se má náhodou kouknout do katalogu protože chcete nějakou informaci ohledně nějaký součástky, tak je "velmi ochotná" - ihned sáhne po katalogu, a aniž by jakkoli dala najevo, že jí otravujete, tak nalistuje a zjistí co jste chtěli.
Chodím tam jen, když třeba chci odpor R0207 v modrý barvě, a v Anecu mají jen zelený. Ohledně kvality součástek tam si nedělám moc iluze, ale nevím jistě, elyty mají buď Samwha nebo SamXon (to spíš).
Je to v takový zapadlý uličce hned vedle starý barabizny z šutrů (proto ta přezdívka).
Na první pohled není jasný, jestli je tam zavřeno nebo jen prázdno, ale nemusíte stát frontu lol.

Moje zkušenost. Někdo jinej by možná tvrdil něco jinýho.

Re: Materiál na zesilovače

nějak česká stránka na ty krabice by nebyla? neobědnávali jste někdo toroid z http://www.pselectronic.cz/ ? díky

Re: Materiál na zesilovače

Niake obchody na repro konektory, šroubovacie na vodič, ako napr. tu http://www.audiobox.sk/components/com_v … 449d78.jpg
tá cena nieje hrozná za pár, má ich už niekto odskúšané, myslím že som posielal maila ale nikto neodpisal.
Alebo niaky obchod priamo v BA

Re: Materiál na zesilovače

Dodik - tie reprosvorky majú myslím v bsacoustic.sk
Neviete niekto akej značky predáva snap-in elity EZK ? budem v blízkej dobre brať a premýšľal som nad osadením 15m/50V do SPV100 smile

Re: Materiál na zesilovače

Myslím že Jamicon. Aldax nedodá?

Web

Re: Materiál na zesilovače

jo v ezk mají jamicony

Re: Materiál na zesilovače

BobiseK: V sos maju tie 10mF/80V tušim Nippony, skus napisať technikovy, ak ti pošlu inu značku pošli ich späť, nemaju problem s vratenim tovaru a preplatia ti to na učet, akurat poštovne zacvakaš ty, ale ak to pošleš ako doporučenie tak do 40sk max.

Re: Materiál na zesilovače

Vyber si na Aldaxu, tam je maj a nehrozí, že by poslali něco jiného.

Re: Materiál na zesilovače

dodik napsal:

Niake obchody na repro konektory, šroubovacie na vodič, ako napr. tu http://www.audiobox.sk/components/com_v … 449d78.jpg
tá cena nieje hrozná za pár, má ich už niekto odskúšané, myslím že som posielal maila ale nikto neodpisal.
Alebo niaky obchod priamo v BA

Na odpovědní email ani nečekej. Pokud jsi si mohl všimnout jedná se totiž o obchod audium.sk a s tím tady pár lidí nemá zrovna dobré zkušenosti.

Re: Materiál na zesilovače

v bs maju pekny vyber
http://www.bsacoustic.sk/index.php?page=5&cat=64
len ktoré sú tie šroubovacie, bez toho protikusu na kabel

Re: Materiál na zesilovače

Několik zkušeností s mojí  profi (výroba): Enika n. Paka: Velmi seriozní jednání (upozornili mě třeba, že objednaný mikrospinač má rozteč vývodů o 0,25 mm jinak- telefonovali!!!!.. GM El. se takovými kravinami nezabývá), dodání do několika dnů- ovšem, taky se mi stalo, že dodávka z Thaiwanu byla až asi za 3 měsíce. Vždy perfektní... ECOM: podobný sortiment, občas inzerují i věci, co už nedovedou sehnat. telefon to vyřeší. Totéž, i s tou Asií.. bezproblémové jednání a dodávky. Trafa toroidy z JK Eltra. Dobrý ceny, kvalitní práce, rychlá dodávka. Žádný problém za řadu let. Jedna reklamace - a asi i možná nedorozuměním- na náklady jk obratem vyřízena. GM: obrovský sortiment, ale už na kvalitu a serioznost dost serou, dodávky podřizují tomu, kdo jejich sračky dodá v Číně levněji..Začíná z nich být takový trochu póvl..Ovšem spoustu jejich sortimentu nikdo jiný nevede.. PS Electronic: Podobně. Ale občas vám dají i na výběr, zda značkové či blitky z Číny. Ale ani oni sami většinou neví, odkud ty šmejdy pochází.. (viděl jsem legendární "vypreparovaný" SA1943 od TOSHIBA a DTTO od toshiba made in PRC....No comment.). EZK Krčmář: beru chladiče. Dost drahý ale nic jinýho není.. Metronix, Pavel Meca.Občas to trochu vázne, ale asi dělá co může. V době všeobecnýho hnoje z Číny má ty věci  ještě relativně velmi slušný..

Web

Re: Materiál na zesilovače

GM má sice obrovský sortiment, ale naprostého hnoje. Elmech. součásky většinou naprosto noname, pokaždé pošlou něco jiného, je jim to jedno. Zaplať pánbůch za Prodance, kde se dají koupit slušné konektory....

Web

Re: Materiál na zesilovače

Teraz dám otazku ohľadom stavby bedničiek pre zosliňovače, aké názory máte na zvarenie, minimálne množstvo skrutiek,  vrtania,  chýb, ak je dobry zvárač tak je to aj presné, mám terajšiu skúsenosť zo stavbou bedne zo skutkami a závitmi, a je to naozaj zlý sen hlvavne ked zistíte že je to navrtané o 1-2mm vyšie... tak potom vás ide ****, namiesto desiatok hodín práce 5 zvarov. Nevýhoda je že sa to potom už rozobrať nedá, z toho mám trochu strach.

Re: Materiál na zesilovače

Ja mám všetko skrutkované (rám z Al profilov) a k tomu plexi priskrutkované na vyrezané závity. Na to že som to robil v paneláku kde nemám ani poondiaty sverák, tak je to celkom dobré... Nevidim vo zvrtávaní a závitoch šiaden problém.

Web

Příspěvky [21 až 40 z 57]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Dílna » Materiál na zesilovače

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£