Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: subwoofer

Ahoj všici potřeboval bych poradit jakej si mám koupit subwoofer když mám zesilovač axtonc602 aby to trochu dunělo

Re: subwoofer

Achjo.

Co je tohle zase za dotaz? Jak sis vybiral auto? Ptal se na forech: Ahoj, potrebuju poradit ke koupi nejaky auto, vazim 80kg ap o treboval bych aby to trochu jezdilo. ???

Nemel jsi treba pozadvaky na vykon, znacku, barvu, styl, pocet dveri, palivo, pocet sedacek, max rychlost, pohodli, klimosku a podobny ptakoviny?

Dam ti radu jakej si koupit: Nejakej dobrej. smile

Re: subwoofer

big_smile tohle bude "dunět" tak akorát big_smile
http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=81254

Re: subwoofer

Taky bych koupil nějaký pořádný subwoofer, nejlépe s červenou membránou a stříbrným košem big_smile

Web

Re: subwoofer

Tyvole, cervena membrana... v patek mi jeden DJ Ucho prines "subofer" z diskoteky, takova desna drevotriskova kysna s 2xARN8608, prehistorickou vyhybkou a vatelinem obydlenym hluchou mysi rodinkou. Ze prej to blbe hraje... no nejdriv jsem vypovedel mysim najemni smlouvu, pak jsem vyhodil zbytky vatelinu. Jeden reprak pridrenej (takze shanim smile), druhej celkem OK, jenom mu nejakej blbec nasilim vpacil dovnitr vrchlik. Tak jsem ho vymontoval a a zacal tanec. Reprak mel membranu zablitou asi milimetrem barvy nanaseny asi lzici nebo spachlti, a to ve dvou vrstvach -- kdyz jsem odstranil cernou vrstvu, byly pod ni cerveny blitky krabaty. Ctyri hodiny jsem to acetonem cistil a pak jsem po baraku honil pulmetrovy pavouky a ruzovy slony. Proc vubec nekdo kurvi repraky dvoumilimetrovyum nanosem barvy? to jako aby se zvysila setrvacna hmota nebo ma jen zkrat na mozku?

Re: subwoofer

Nic pro tebe tohle fórum, zkus spíš autohifi.cz

Re: subwoofer

Bull: čus, hele něco důležitýho sem se tu naučil, a to že subwoofer nemá dunět (to max při filmech), subwoofer má podporovat hluboký tóny. Pokud se ti to zdá jako kravina, tak si skus 15min poslouchat dunění na 200W, když to jede tak je to super, všechno se ti třepe, pochoduje ze skříní...., ale jak to vypneš, tak ti pukne hlava wink

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£