Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » 8" basák

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 30]

(upravil Floppy 5. 9. 2008 18:50)

Téma: 8" basák

Bohužel už zase potřebuji pomoct smile Newim kde, ale potřebuju sehnat 8" basák, aby trošku nějak vypadal, protože bude za oknem a aby měl výkon něco kolem 200W cca, může i víc klidně, problém bude nejspíš s financema, tak jestli můžete kdyžta nějaký návrhy prozatim, díky mockrát

edit* - PS.: Tohle asi hrát nebude bych typnul že ? smile http://www.hadex.cz/infoPage.asp?action=Q322

Web

Re: 8" basák

Má v popisu 100W tak těžko může hrát 200W. Hodně lidí ti napíše že je to největší šit (hadex). Mám 12" Hadex (Q320) a nestěžuju si.

Re: 8" basák

Všetko je to pekné, hnusne to vyzerá... Neodsudzujem, môže sa Ti to páčiť. Má to však jednu nemalú chybu. Prečítaj si ešte raz toto:
"100W RMS, 30-1kHz, Vlastní rezonance 46Hz, 92dB/W/m ocelový koš, polypropylenová membrána, gumový závěs kmitací cívka 26mm na Al kostře, feritový magnet 30OZ(860g) Použití: subbasový repro pro univerzální použití, např.v autě"

Myslíš, že aj podľa týchto údajov to môže hrať dobre? Napoviem, že nie.

Web

Re: 8" basák

No mě je to jasný že ty údaje sou tak ze 3/4 smyšlený, jenom sem to tak našel, pak sem našel než jeden od HERTZu, ale ten stojí 2k a newim jestli by se mi tam vlezl

Web

Re: 8" basák

1. Nekupuj hadex
2. počkaj na fundovanejších členov fóra, toto predsalen nieje moja parketa.

Web

Re: 8" basák

Kdyz newis, tak se na wyser.

Na dobrem 8" jsme se tu nedavno shodli.

Re: 8" basák

máš namysli ten od Carpoweru ? Když mě se prostě nelíbí, za okno, kde ho aždej hnedka vidí. Já koukal i na "HERTZ ES 200 NEW" ale stojí i dost a newim jestli byse mi tam vešel

Web

Re: 8" basák

Nemam namysli ten vot karpauru.

Re: 8" basák

tak jakej ?

Web

Re: 8" basák

http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1605
trefil jsem ho?

Web

Re: 8" basák

Tak sem našel 3 uchazeče, tak jestli byste mohli hodit názory:
- Hertz HS 200
- Phonocar TITANIUM Line 2/722
- Rockford Fosgate P18S4

Web

Re: 8" basák

Hracky pro deti. Ten chynovo by sel, ale jako sub v aute se mi nelibi phaseplug. Trosku kontraproduktivni. Mam na mysli TIW200.

Re: 8" basák

autohifi.cz, tam ti poraděj hafo nablejskanejch repráků, tady je autohifi (snad) pojatý trochu jinak.

Michal, chyna: blázníte, peerless, TIW za okno?

Re: 8" basák

hlavně sem zmatenej z těch slov, jako phaseplug, peerless, TIW

Web

Re: 8" basák

Zadna cikorka to nevezme. jestli myslis na tohle antonio. Je to malo cool a vubec se to neleskne.

Re: 8" basák

ajo, nevšim sem si, že sme v autohifi sekci.... tak to nevím co za 8" dát za okno.... a peerlesa hnedka zamítám, to patří hezky do teplíčka domů a né do autí

Web

Re: 8" basák

Michal: Ne, myslím to teploučko.

Re: 8" basák

Ja v tom problem nevidim. Lepidlo zavesu to zcela jiste snese, civka a nosic jsou zvykle na jine teploty, membrane to neublizi, zaves je guma, kos je lity... 50C neni zadna taplota.

Re: 8" basák

Až na to, že za tím oknem půjde teplota bezpečně přes 80°C.

Re: 8" basák

Cemu z komponent toho repraku ma ta teplota vadit? Ja chapu, ze treba TVM tam genialne vysisujou. Nicmene hrajou furt. A to se baviem o reprech za par supu.

Vlhkost? Nic co by ji do sebe bralo tam neni.
Teplota? Nejvice by na to trpelo lepidlo, ale i tam predpokladam, ze 100C snese. (sauny apod) Zaves (neni to nejaka pena, ale normalni guma), membrana a civka s nosicem s teplotou nebudou mit problem.
Dopadajici svetlo? TIW nevysisuje a pak se to preklapi do teploty.

Ja bych ji tam fakt klidne dal. Jediny faktor tam je podle mne jeji hmotnost a corkopritazlivost. To plati i o XLS a jinych pumpach, ktere nemaji penovy zaves. XLS bych tam ale nedaval kvuli vaze systemu, navic nevim jak s dostupnosti 8". Paradoxne bych se asi vyhnul PP membranam, nevim, jak je na tom s roztaznosti - kvuli stredeni pri nesymstrickem zahrati dopadajicim sluncem. Ale to je muj dohad.

Příspěvky [1 až 20 z 30]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » 8" basák

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£