Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » levný subwooofer samo domo do auta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

Téma: levný subwooofer samo domo do auta

Zdar lidi nechám si poradit potřebuju subwoofer do auta ne velkých rozměrů a výkonu 1kW , ale takový aby mi při malé hlasitosti podal honě hluboké tóny takové ty 50 - 1000 Hz nepotřebuji na to mám ovály neco tak kolem 30 - 150. To bude asi problém co. Jedině asi řešit bassreflexem. Sám jsem zkusil najit nějaké repráky ale nevim no http://shop.tvm-valmez.cz/download/hlub … 6-07-4.pdf
nebo http://shop.tvm-valmez.cz/download/hlub … 2-00-4.pdf (ale to už zase nejsou malé rozměry) a k tomu nějakou vyhýbku třebas od Dexonu do 120Hz  horní dělicí freq. pro subwoofery mono .

(upravil antonio 11. 8. 2008 20:07)

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Ujasni si nejdřív co je výkon/příkon.
1kW a ARN-226/312?

Edit: deadman: pravda

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Antonio: "ne velkých rozměrů a výkonu 1kW" To NE plati asi aj pre vykon.

Web

Re: levný subwooofer samo domo do auta

no já vím co je výkon a příkon ale NEchci 1kW a NEchci velké rozměry mám krátkou fildu a do kufru bych rád dal i něco jiného než subáč a hlavně NEchci mít subáč tak výkonný aby to slyšelo celé město a mě uvnitř auta tekla krev z uší. Jde mi o poslech hudby uvnitř auta. smile

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Aspoň ty si nechej poradit: http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=315 lol

Re: levný subwooofer samo domo do auta

popřípadě ARN226. to by už mohlo bejt pěkný...

Re: levný subwooofer samo domo do auta

ok vypadá dobře i za dobrou cenu ale nemá spodní hranici rozsahu dost vysoko na subwoofer. Nebo je 40 Hz akorát .

Re: levný subwooofer samo domo do auta

FS to má na 35 Hz, to stačí. za tú cenu lepšie neni

Web

Re: levný subwooofer samo domo do auta

OK objednám ho a dám k tomu tu vyhýbku od Dexonu ale nevim objem ozvučnice (asi bassreflex) nevíte někdo ?

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Výhybku od Dexonu nee. Čím to budeš krmit? Snad většina zesíků má LPF - Low Pass Filter, neboli aktivní výhybku pro sub.

Web

Re: levný subwooofer samo domo do auta

a nekupuj ho přímo u monacoru ale podívej se na netu kde je levnější někde byl tuším za 350,-

Re: levný subwooofer samo domo do auta

tak už to letí PPL-kou a ještě nejakej zesik a bude to.
jo s poštovným vyjde na 440kč tak doufám že to bude trochu hrát za ty prachy se mi to nějak nezdá. sad

Re: levný subwooofer samo domo do auta

zdar tak  už jsem sestrojil bednu osadil repro napíchl na zesik ale v určitym pasmu mi to delá pazvuk jako kdyby za mnou seděl LEO PRĎOCH bedna má objem 42l a bassreflex průměr 7.5 a delku 20 cm možná by to mohlo odstranit vytlumení ale těžko říct.

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Jestli tam máš jednu 226tku, tak 42 litrů je podle mě docela dost. Zkus ještě zaoblit konce basreflexu.
Nebo ho uspat uplně, to bude možná lepší.

Re: levný subwooofer samo domo do auta

No nemám 226tku mám tam Carpower od Monacoru http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=315

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Aha, to sem nevěděl. Zkus dát větší průměr basreflexu, aspon tak 10cm a zaoblit konce. Nebo můžeš mít někde děravou bednu, stačí jen škvírka a může to dělat bordel. Zkus ucpat basreflex a když to přestane, tak ho udělej větší, když ne, máš někde duznu.

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Už jsem to vyřešil zaoblil jsem trochu konce BR a rohy bedny sjel silikonem zevnitř a bednu vytlumil vatelínem a je to skvělí i když moc objemu tam po vytlumení nezůstalo ale zvuk supr. ten carpower opravdu neni za ty prachy spatnej. pro poslech v autě bohatě postačuje. ....teda alespoň mě.... smile

Re: levný subwooofer samo domo do auta

objem po tlumení nemizí.... to se jen zdá

Re: levný subwooofer samo domo do auta

no už jsem si tady o tom něco četl a prý to vytváří virtuální objem. tak jsem rád že už můj subík fachá a v autě mám dobrej poslech. diky všem za ochotu. zdar

Re: levný subwooofer samo domo do auta

Hlavně že seš spokojený...

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » levný subwooofer samo domo do auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£