Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Sluchátka » Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Mako, sinclair: to jsem rád, že nejsem sám. Jak moc dobré GT5 jsou jsem zjistil až když jsem je v rámci doživotní záruky coby "neopravitelné" vyměnil za Porta Pro. sad

(upravil right13 4. 5. 2010 21:36)

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

dnes som si bol zobrať porty. musím povedať.že za cenu 28,50€ som nič lepšie nemohol kúpiť,zvuk mi plne vyhovuje, presne na rockovú hudbu ako ja počúvam, komfort som čakal horší, sedia mi ako uliate,nič netlačí,nič nie je voľné, trošku ma trápi ten káblik , uvidíme časom

rozhodne su komfortnejšie ako Sennheiser CX300

v porovnaní s UR/40 . meniče budú tie isté, zvukovo naprosto zhodné, až nato že ie UR40 neťahajú tak príliž spodky.

som spokojný, za tu cenu. rozmýšlal som o PX100 ale veľa ľudí hovorí že porty hraju lepšie

Web

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Možem sa vás opýtať na názor na sluchátka Sennheiser HD420? Sú to síce starčekovia, ale kúpil som ich za pár kaček. So zvukom som spokojný, ale mám možnosť porovnať len so svojimi KOSS portapro. V porovnaní s nimi majú čistejší zvuk a menej basov, celkovo sú zrozumiteľnejšie a doslova ako keby boli určené na prednes vážnej hudby a džezu.
Chcem sa opýtať do akej kvalitatívnej kategórie patria (alebo skôr patrili, kedže majú cez 20 rokov)?
diky moc

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Nebudu zakládat nové vlákno.
Byl jsem si poslechnout ze zvědavosti v Datartu sluchátka, které tam mají na poslech.
http://www.datart.cz/katalog/Sluchatka- … 48650.html cena 4500Kč!!
Za ty peníze jsem čekal podstatně víc.
Philips SHL 9560: bez komentáře ...
Sennheiser HD 228: tak tady jsem byl hodně zklamán, basy, prostor, dynamika. Tady je Porty s přehledem přehrály! Taky mě zarazilo, že nehrají moc nahlas (24 ohm, 110 dB).
Pouštěl jsem je přes SanDisk Fuze, ale i na jejich přehrávači, který tam měli "zabudován". Pustil jsem si pár skladeb, (Judas Priest -Painkiller, Metallica - The end of the line, ale i tuc tuc smile vše 320 kbps.
Nechci tvrdit, že HD 228 hrají špatně, mě nevyhovují ... Nemají takovou dynamiku jako porty, nejsou "blbuvzdorné" a tak pohodlné (vadí mi hlavně koženka).

Web

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

U mě to Portám nandaly obyčejný AKG K404 smile
Porty jsou mými ušima hodnocené jako přebasované s ostrými výškami, a na druhou stranu se tem dle mého se tam skoro nevyskytují frekvence >12kHz. Můj názor. Moje uši. Porty šly obratem pryč.
Na druhou stranu AKG K404 mají výšky lepší, ale mám výhradu k basové části, chybí tomu subjektivně nejnižší basy, to je prostě daň za uzavřenky.
Jinak jako běžný sluchátka k mp3 doporučuju ty K404. Mám Ipod shuffle a rozumí si docela dobře.
Senny PX100 či PX200 jsem ještě neslyšel.

Web

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Porty mi hrajú moc lavórovo, najprv to je fajn, ale po pár minútach otras...
dlhodobo mám záhlavné panasonic RP-H31 http://hudba.bazos.sk/inzerat/7054898/S … P-HG31.php a hodne spokojnosť, najmä stredy to má hooodne čisté, výšky neunavujú a má to len pomenej basov, ak sa to nepritlačí k uchu. záhlavné preto, lebo klasická konštrukcia s mostom nad hlavu sa mi tam nezmestí, pecky nemám rád a klipsne mi padajú.

Web

(upravil Kritik 17. 4. 2011 22:43)

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

hranatybraska: ty vypadají slušně, jen mi vadí koženka (potí se mi z ní uši). Měl jsem v plánu koupit (na domácí poslech) BD DT 770, ale mám ještě jednoho favorita AKG K272HD. Tady isluchatka.cz je možnost, že je pošlou na test, takže toho asi využiji.
Je pravda, že mě porty na basech někdy serou. Další velkou nevýhodou je izolace od okolí a naopak.

Web

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Ahojte. Som tu novy a chcel by som Vas poprosit o radu.
Momentalne mam sluchatka AKG K330, stuplove do ucha, pre mna vyborny zvuk, sice obcas prebasovany, ale nic hrozne.
Momentalny vyberam z polo-otvorenych sluchatok. Otvorene Koss Porta Pro nechcem, zvuk mi nevyhovuje. Nasiel som ale AKG K520 za slusnu cenu. Mate s nimi niekto skusenost ? Bohuzial nemam moznost si ich pred kupou vyskusat.
Pocuvam takmer vsetko, ci uz tvrdsiu gitarovu hudbu cez hip hop az po veci ako Seal, Sade a pod.
Dakujem za kazdu radu !

Re: Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Asi rok mám Klipsch Image S4, v porovnání s Portama jsou středy výšky mnohem transparentnější, jasné, nezastřené... prostě je tam propast. Ocenil bych ale ještě víc basů, kabelový efekt taky docela vadí a navíc se nedají dlouhodobě v uchu (jako asi všechna inírka) snést. sad

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Sluchátka » Testy levnějších sluchátek (PX100, K26P a Porta Pro)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£