Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » levný subwoofer

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

Re: levný subwoofer

Jakou si myslíte, že má tento reproduktor od Hadexu (co jsem výše uvedl) doopravdy citlivost? hmm

Re: levný subwoofer

Tak 83/84

Re: levný subwoofer

To se nedá určit jinak než měřením. A dost pochybuju, že takovej šmejd bude někdo měřit. Takže zbývá jenom křišťálová koule, ale já mám svojí nějakou zamlženou či co a nemůžu z ní tu citlivost přečíst lol

Re: levný subwoofer

Tak jsem dodělal bednu a sub je hotový. Jsem docela rád že mám hudební hluch, protože jsem z něho unešený smile a naprosto spokojený. Mě se zvuk prostě líbí. Myslím že pro obyč člověka co nemá velké nároky ( skoro nikdo tady lol) je dobrý.
http://img116.imageshack.us/img116/7666/dsc00553vb9.jpg

Re: levný subwoofer

Tak si rikam, taky neco poslu. Jednoduchy, levny, prakticky a hlavne to slusne hraje. Vejde se to akorak do kufru, je to na míru a konektory, tak ze je to dle potřeby za minutku venku....

https://i.postimg.cc/xkVq5rT5/947277.jpg https://i.postimg.cc/jwZ5RL63/947278.jpg

Re: levný subwoofer

Zajímavý. Co je to za zesilovač? Ještě by to chtělo potáhnou bednu potahovou tkaninou, nebo alespoň obyčejným zátěžákem...

Re: levný subwoofer

No ten potah uz je jen formalita, to je pravda, ale nejsem moc estetik. Ten zesik je nakej obic za asi 1200,- 2x 80/1x200. Urcite me vyskrabete oci, ze to za ty prachy nemuze hrat, ale ja jsem zpokojenej jak zelva.......

Re: levný subwoofer

Když seš spokojený, tak proč ti škrábat oči...? Ten zesilovač bude asi nejslabším článkem, podle mě, jinak repro za ty peníze OK.

Re: levný subwoofer

lemra79: trošičku zvláštní ozvučnice smile

Jinak nevím, proč většina lidí začíná s upgradem auto hi-fi tak, že přidá subwoofer.

Re: levný subwoofer

Protože většinu lidí zajímají megabasypyčo víc než čistý podání středů a výšek...:) Ale není to jen v autohifi. Podívej se na různý věžičky s XBBS, 3D BASS a podobnými neslysly, navíc podpořenými agresivně laděnými bassreflexy... Nejvíc se mi líbí jelita, kteří si do auta koupí 2x30cm subwoofer, na plato ovály, celý to připojí na zesilovače, dají za to spoustu peněz a pak napíšou, že vpředu jim stačí originální papíráky napojený na rádio...:)

Re: levný subwoofer

Niko1ajev napsal:

lemra79: trošičku zvláštní ozvučnice smile

Jinak nevím, proč většina lidí začíná s upgradem auto hi-fi tak, že přidá subwoofer.

No ozvucnice je na miru do auta, aby to zabralo co nejmin mista a pritom to jeste melo solidni objem.

Co rict na to, proc vetsina lidi zacina subwofwrem. No protoze tam vetsinou tech basu moc neni a i dobry repro ve dverich asi nikdy nebude hrat jako subwofer. Kdo nema basy rad, urcite mu stacej dobry menice ve dverich, i kdyz maji jenom prumer 13 cm. A jeste k tomu ma vyhodu prazdneho kufru:-)


Ale nechme toho, jsme prece v sekci o subwoferech, tak kdo tady nema co delat, at zavre dvere z venku smile

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » levný subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£