Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil Marty 18. 6. 2008 14:09)

Téma: 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

Ahoj všem!
Přiznám se, že už sem hodně zoufalej a doufám, že by mi mohl někdo tady trochu pomoci.
Už půl roku mi doma stojej hotový bedny, ke kterejm sem si nechal zbastlit výhybky podle prý odzkoušeného zchématu.
Jedna hraje dobře a druhá je prostě špatná, protože neomezuje střeďák na spodní frekvenci a tak hraje kompetní pásmo, což se mu moc nelíbí. Ten člověk, co mi je stavěl, si vzal peníze a od tý doby se mnou nekomunikuje. Potřebuju jen sehnat někoho v Praze i dalekém okolí, kdo by byl ochotnej se na tu výhybku podívat a podle toho schématu říct, kde je chyba. Já se v tom prostě nevyznám sad
Děkuju moc za jakoukoli pomoc!

P.S. samozřejmě kamkoli dojedu a rád zaplatim, ale koukat doma na ty krásky, jak nehrajou, to je prostě zdrcující.

Re: 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

vyfoť tu vyhybku z obou stran a když budeš u toho tak rovnou i bedny. toho co ti dělal vyhybku známe?

Web

Re: 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

Človíček, kterej to stavěl se jmenuje Marek a znám ho jen jako člena Autohifiklubu pod přezdívkou Nostrdo. Víc o něm nevim.
Netvrdim, že je to špatně od něj, i já sem na tom mohl třeba něco zkazit při letování kabelů, kdo ví? Jen prostě jedna výhybka vyhýbá dobře a druhá ne.Fotky můžu dodat zítra. Bedny jsou takový napodobeniny Focal Alto Utopia s použitim Beymy 12B70, 5MP60N a T2030. Ta jedna, která hraje, musim říct, že hraje nádherně smile
Můžeš mi prosím jen napsat na martin.skalicky@nicreditleasing.cz, poslal bych ty fotky radši mailem. Vlastně ani nevim, jak se vkládaj sem...

Re: 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

chyna.cz@centrum.cz
kdyžtak to sem přepošlu

Web

Re: 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

Díky, pošlu jak to bude možný...

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » 3p výhybka pro Beymy, prosím o pomoc.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£