Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 42]

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Určitě nepodlaďovat! Já bych to viděl u toho 10PS26 na 40l/55Hz-60Hz.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

40l 55Hz. to by přesně odpovídalo

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Když to bude pasiv,nebudou ty středy trochu "slabé"?

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Ten 10" sa mi tam vobec nelubi, uz od cca 80Hz to dava len 90dB. Radsej 12", ak PA. Ten vybraty stred ma ledva 90dB/W, to je dost malo.
Na bas by slo toto> http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1513
Ak to ma byt PA bas, tak napr http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=82723 alebo toto http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=82761.
Na Madisound som citlivy stred nenasiel, tento PAckovy by mohol byt http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=87261
Ako vyska uz nejaka hifi. napr http://www.madisound.com/catalog/produc … cts_id=561 pripadne Monacor DT-300, ten ma skoro 94dB/W, ci nieco take http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1491

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Komar:Mě těch 90 db na 80 hz bude stačit.Bude to podpořený tím mega subem co tu mám v projektech.A jako bas chci MAX. 10" .Jinak mě se zdál ten seasový střed v poho.A možná bych bral ten stříbrný pásek, i když zas Franta říkal ať to má trochu příkon abych to neodvalil.A těch 90 db mi stačí jako celková citlivost soustavy.Když jsem viděl že něktré mají jen 85 nebo tak nějak tak jsem rád že jsem se dostal na tu 90.A přeci když od toho basu odečtu ještě BF tak to je -3 db tak to odpovídá cca těm 90db,a střed má už 90,a výška se taky v obou případech budet tlumit ne? smile

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Mne pride 90 ako trochu malo. Niektore bedne (asi) Infinity, ci nejaka ina znacka ma bezne 91 az 92. Dokonca Magnaty si pisu 91 az 92, len ci je to pravda.
Mam tu 2p hifi satelity z Monacor SP6-100PRO a DT-300 a dava to 92, k tomu 10" hornflex sub a hlasitost ako na diskoteke, len v lepsej hifi kvalite. Kotlit do toho mozem 2x200+250W.
Z PA sa daju vybrat aj kandidati, co sa priblizuju zvukom k hifi, hlavne vyska by mala byt hifi, pripadne aj bas, stredy mozu byt PA, budu rychlejsie.
Tiez sa chystam postavit 3p seas/peerless/peerless a chcem, aby to malo 91.
Preto pisem inu moznost, lebo prva kombinacia by mi nestacila.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

A jaké máš ty ty 3 pásma?Nadhoď co v tom budeš mít.pokud to není tajemství smile když říkáš že to pojede na 91 db tak to by mi mohlo stačit.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Komáre, vuubec tu do toho nekecej, abys Vojtu nenakazil. Ten Tvůj monacor nedá víc než 90dB, jestli se těm jeho 93dB dá věřit. Meleš meleš meleš meleš, hifisto.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Vojto
To 3p bude Seas CA26RE4X, Peerless stred 821385, vyska Peerless 811830, ale asi pojde ina, mam pocit ze je tichsia proti basu a stredu a nechcem stred utlmovat. Papierovo su vsetky na 91dB, (Seas realne cca 89,8dB/W)avsak ten PA bas, co uz bol Frankom vybraty pojde hlasnejsie, Seas na 80Hz ma uz len okolo 87dB, tiez hra makksie, co sa ti nemusi celkom pacit.

Frank
Ved ja to raz pomeram a potom uvidis tongue
Pozri projekty Troelsa, ten vyskac DT-300 tam ma aj so zvukovodom a tam to tlaci takmer 100dB na cca 2500Hz, potom to pada k 94.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Řiká Ti něco baffle step?

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

To je sice pekne, len vyrobca tiez nemera repra zavesene na spagatoch. Obvykle sa nemeraju ani na nekonecnej ozvucnici. Ten BS by sa musel prejavit na charke.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Tak fajn a už ani slovo, nebudem to tu Vojtovi zasírat, jo?

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Upravil jsem přední stranu,tak na to zkuzte kouknout.

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

skus upravit odkazy na střed a výšku

Web

(upravil luikas 2. 3. 2008 18:34)

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

fiha, dvojka na foru, to se mi libi smile predpokladam, ze stredy a vejsky myslis Neo8 a Neo3. ten vyber menicu se mi moc libi. kdyz uz chces mit ty basaky takhle rozhozeny, uvazoval bych asi o 3,5 pasmu. ale zrovnatak by to mohlo bejt 2p s Neo8 na stredovejskach v appolitu. ale jestli to budou sloupy, jako ze podle objemu predpokladam, ze asi jo, dal bych ty basaky klasicky k sobe, odpoda basak, basak, 8, 3. jinak nechces zkusit treba pasiv, kdyz uz se ti nelibi klasickej BR? pocitej s tim, ze v uzavrence ty basy budou susi, nez s 226 a bude jich min. ale zas budou o to kvalitnejsi

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Bude to mít na hovno citlivost, no nic...

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

pres 90dB/2.83V/m, mi nepripada zas tak spatny...

(upravil Vojta 2. 3. 2008 19:22)

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Chyna: Odkazy už by měli jít smile..Sorry házel jsem to jak jsem to včera nechal.
Luikas:Jo přesně tak.Jinak to budou klasické třípasma.S Ozvučnicí to ještě není jisté,možná bude BR.To se ještě rozhodne,jinak to budou sloupy.A s těma basákama mi to právě doporučil Kyselim,že prej to tak bude super smile a já mu věřím,tím neříkám že tvůj názor je špatný.A jinak si myslím že to bude stačit s citlivostí.Zatím budou sloupy s tím co tu je a časem se uvidí.S closed bednou jsou jen jisté problémy,jak k tomu namontírovat subsonic aby byly repra "jistěny" když to osolím.Ale zas bych se bez uplně spodních basů obešel,když k tomu mám ten 2x15" sub.
Frank:když jsem viděl že Davidovy towery maj 84,7 db citlivost,tak to je na hovno citlivost (nic proti němu,jen srovnání stejného) smile,tak si nemyslím že ta moje bude špatná,a že mi to bude stačit pro začátek.Nebudu předbíhat ale pokud ten zvuk z beden bude mít fakt zprávný koule tak bych udělal ještě jedny smile

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

jak chces, me se to prinejmensim vzhledove libi klasicky vic smile takhle bude ta bedna strasne vysoka, aby byl vejskac alespon v 90cm... ten BR zvaz, myslim, ze to s nim bude lepsi. jinak to vzhledem k delici frekvenci bude skoro jedno...

Re: BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

franku co ti vadi na citlivosti? kdyz nejhur tak 88db a to bylo vpodstate minimum od vojty co chtel.

ted k tem basakum: 3.5p urcite ne stim bych nechtel mit nic spolecnyho, netvrdim tim ale ze by to tak nekdo nemoh udelat a ze by to tak bylo spatne. Je to ale moc slozity udelat to 3.5p dobre... Jsem si vedom toho ze to usporadni neni pro 3p idealni...Nadruhou stranu to neni vylozene pruser (sam nejsem zastancem tehle koncepce). byla by moznost  to udelat plne apolito(druhy par neo8 se do rozpoctu porad vleze) ale tam nevim jak by se to chovalo...jeste jsem tak s pasky nepracoval. Pokud by mi k tomu dal nekdo nejake rady pripadne nastinil problemy a na co si dat pozor budu velmi rad.
vzhledem k tomu ze vojta tomu bude davat poradne pokourit a tlak jedne(nebo dvou) 10" nebo 8" ho nema sanci uspojit jsem si rek ze se tim nebudu zabyvat a kor kdyz ma 2x15" a tvrdi ze si jej stejne zapne...proto ta uzavrenka(navic to bude mit rychlejsi impulzku a k paskum to timhle bude lip sedet). mozna by ji neskodilo jeste zmensit a lip tak kontrolovat vychylku a dole ziskat maly zdvih a uplne dole vetsi pokles. subsonic jsem mu hned doporucil prave kvuli tomu ze je mi uplne jasny ze on jej asi potrebovat bude kdyz to bude tak moc honit.

vse je otevreny... netvrdim ze to tak musi byt a kor zrovna podle me smile je to nastin a predmet k debate a za konstruktivni kritiku k veci budu jen rad...

co se neo8 a 3 tyce...slysel jsem je oba. verim (stejne jako david a pistole) ze neo8 by se dala pouzit i bez niceho nahore a stim hnusnym peakem se da porvat... ale jelikoz to nemam odzkouseny(sam to teprve chystam na tohle leto) nechtel jsem vojtovy tohle doporucit a pro jistotu jsem navrhl i neo3 nahoru...jsou to 2tisice navic ale v rozpoctu je celkem dost prostoru.


v hlave mam jeste jeden napad nicmene je tam pro me vic neznamych...ta podminka velke citlivosti je pro me torsku problem...(s tak citlivymi repry nemam moc zkusenosti)

neo8PDR pod to eton 7-360/37 a pod nej pak uz nejaky jeden 10" zrejme monacorackej SPH-275C je to trosku drazsi varianta ale porad by se do rozpoctu vesla.

jo a co se designu tak predstava je asi v tomhle duchu:
http://www.enjoythemusic.com/superiorau … grande.htm

Příspěvky [21 až 40 z 42]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » BG+Peerles-upraveno (dříve Třípásma s Fostex,Seas a BC)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£