Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 21)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač s LM3886

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 21 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 403]

Re: zesilovač s LM3886

ja nemam stavebku...ale sere ma to.netusim preco to robi to co robi

Web

(upravil elipsa 14. 3. 2008 18:09)

Re: zesilovač s LM3886

Zas tak levné mi to tenkrát nepřipadlo. Jestli je to pravda tak asi bych musel bejt sprostej. Otázka ale zůstává. Jak poznat originál?

Web

(upravil little 14. 3. 2008 18:19)

Re: zesilovač s LM3886

Opamp o tom někde psal. Zkratovat na výstupu po cca. 10 sec. Pro pajc se bohužel jedná o cestu do pekel. smile

EDIT: Od pana Mecy jsem si rovněž koupil nějaká ta LMka do zásoby. Aspoň mám teď něco na testování. Ale pravdou je, že teď už bych takovou píčovinu neudělal. Jistě, originál stojí dvakrát tolik než pajc, ale vydrží několika násobně déle... big_smile

Re: zesilovač s LM3886

Aby tu náhodou nešlo o konkurenční boj.  Stavebnice vod těch a vod tamtěch.  Já stavebnice vod tý doby prostě NEKUPUJU. A aspoň se něco skutečně naučim.

Web

Re: zesilovač s LM3886

No je to zajímavá diskuze, jen doufam že ty moje sou taky v poho.
Ale chtěl bych se vrátit k tomu jestli mi Sinclaire, můžeš za 1000kč zajistit komplet zrdoj pro lmko a subjuniora. Teda trafo 2x22 +  součásky.
a jak to vyřešit, jestli si to mam objednat přes mail nebo jak?
smile

(upravil sinclair 14. 3. 2008 20:47)

Re: zesilovač s LM3886

Bystrouši, připravím Ti to, ale dej mi adresu. Tohle s Aldaxem nesouvisí.

Web

(upravil Bystrouš 17. 3. 2008 20:14)

Re: zesilovač s LM3886

Sinclaire, napsal jsem ti mail wink

Čekám na odpověd tedy.. sad

Re: zesilovač s LM3886

Pane, dej mi prosim aspoň nějakou zprávu, o naší dohodě?  At spasíš mou nedočkavou duši big_smile

Re: zesilovač s LM3886

Počkej si dva tři roky...

Web

(upravil sinclair 18. 3. 2008 12:57)

Re: zesilovač s LM3886

Psal jsem ti už dva maily, pako jedno. Aspoň vidíte, jak je mailová komunikace spolehlivá. Prohlídni si složku se spamem, jestli máš idiotsky nastavený filtry.

Web

Re: zesilovač s LM3886

Dpč, žádnej mail tu od tebe nemam, tak to nechápu...

(upravil sinclair 18. 3. 2008 18:45)

Re: zesilovač s LM3886

Napiš mi ještě jednou adresu.

Web

Re: zesilovač s LM3886

Už jí máš?

Re: zesilovač s LM3886

Neviem ako to robíte, ale hocikedy Sinclairovi napíšem, odpovede sa dočkám veľmi skoro... Čo sa týka mailovania...

Web

Re: zesilovač s LM3886

Tady je jasně vidět, jak je mailová komunikace spolehlivá. Tři moje prokazatelně odeslané odpovědi prostě nedoručili. Zpět se mi také nevrátily. Třeba přijdou za tři roky, jako ty pytle s dopisama v Ostravě či kde...
Poté, co Bystrouš zavolal, jsme byli domluvení během dvou minut a to se mě stihl zeptat nejméně na tři věci.

Web

Re: zesilovač s LM3886

To jsou ale píčoviny! NIKDY se mi nestalo, že by mnou odeslaný email nedošel příjemci. Ale co já vím, třeba máte v Luhačovicích kompy na kliku... mad

Re: zesilovač s LM3886

Neotravuj, šmejde.

Web

Re: zesilovač s LM3886

Little ty si zase nějakej chytrej. Holt je vidět že do toho nevidíš.

Re: zesilovač s LM3886

little: Mazat to nebudu... už můžeš přece čekat, že se ti většina odpověďí sinclaira líbit nebude, tak raději nereaguj, ju? Nikdy se ti to nestalo asi proto, bo máš cz adresu.

(upravil Bystrouš 20. 3. 2008 10:35)

Re: zesilovač s LM3886

Tak dneska mi balíček dorazil, díky moc sinclaice. je to tak krásně všechno připravený smile

Ted eště dodělat tu dps a bude zesilovač hotov, pak je na řadě repro.

Příspěvky [61 až 80 z 403]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 21 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač s LM3886

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£