Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Výkonově nepotřebuju nic extra jde mi jen o precizní přednes a vyrovnané frekvenčí skektrum požadavkem je taktéž široá šířka pásma jde mi hlavně o spodní kmitočty prefuruji klasické stereo ale nebrání se jakýmkoliv návrhům.cenový limit 6000 max 7000 tisíc vic ani korunu za každou radu díky.

(upravil 7tech 12. 12. 2007 22:04)

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Jestli je těch 6-7k za kus v aktivu, tak co třeba tohle:
http://www.behringer.com/B2031A/index.cfm?lang=eng
A nebo s páskem:
http://www.behringer.com/B3031A/index.cfm?lang=eng
U těch jsem ale nenašel českou cenu.

Jinak jsem na nějakém fóru zachytil thread, kde všichni těžce opovrhovali těmi, kdo mixují na Excelech. Prý jedině Accutony. lol

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Jedině Klein + Hummel, nejlépe O 500C, prý jsou vydařené smile

Web

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Joo, taky bych je chtěl slyšet.. Ale kde vzít to mega? lol

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

7tech: Myslel jsem za pár chci je do začátku ale rozhodně něchci nic nekvalitního jako teoreticky bych se asi nebránil i nákupu z druhé ruky.Ty první se dají sehnat za 9ku ale to už je na mě moc chtěl bych blavně typy na bedny které máš (te) naposlouchané ne taové to slyšel jsem že hrají dobře atd...Ty druhý předpokládám budou ještě mastnější páč je to vyšší typ.Vypadají dobře otom žádná ale nezaplatím je...

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Za to kapesný nic kvalitního nekoupíš ani náhodou... i ty za 7000 kus jsou sráče smile

(upravil holodroid 12. 12. 2007 22:50)

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Frank: Ale prd...Rozhodně se dá vybrat 7000(studuju) není tak málo a z druhé ruky se dá pořešit ledascos psal jsem že jsou to bedny do začátku nepotřebuju High End za 100 tisíc...

(upravil 7tech 13. 12. 2007 9:17)

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

V tom případě jedině DiY, nebo-li "samodómo", či "urob si sám" a pouze pasivní. Jinak se do té ceny nevejdeš. Behringer je  to nejlevnější, co se dá koupit. Ještě Tapco S-5 by odpovídaly cenou, ale to snad ani nejsou reprobedny.
Mrkni na http://www.zaphaudio.com/, tam je několik typů kvalitně odladěných dvoupásmovek.

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Pak poreferuj, co jsi z toho "nemalého výběru" zvolil, obávám se, že i při nákupu z druhé ruky nebo DIY budeš muset hodně slevit z požadavků. S takovým rozpočtem by asi řešením byly slušné sluchadla a ještě by zbylo...

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Tie Behringer 2031A mame v radiu, hra to velmi pekne. Ku kazdej bedni je osobitne merany a meracom podpisany frekv. priebeh.
Hlasitostou OK, hlbkou tiez, az sa clovek zacuduje, kde na to beru (zeby EQ? smile ). Je to kopia dakych Yamaha studioviek a vraj to podla niektorych subjektivne hra lepsie ako original.
Z nestudiovych su fajn Tangent, aj Dynaudio, od ruky sa lahsie daju B&W.

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

No mám možnost sehnat ty behringry (http://www.behringer.com/B2031A/index.cfm?lang=eng) za 5500 podle referencí toho člověka asi nebudou tak špatně dodělal na nich několik sound treků a jeětě další projekty a pry si nikdo nikdy nestěžoval vážně nad nimi uvažuji...
Sluchátka momentálně používám (Sennheiser HD215) ale prostě už ne... zvuokvě jsou dobré ale jako všechny sluchátka zkreslují bassovou složku a taky chci něco co je šetrnější ke sluchu...Do stavby semi nechce je to spousta práce a času a ten vážně nemám...

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Vem ty Behringery, pokud nejsou s nějakým problémem, nic lepšího nevymyslíš.

Web

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Holodroid:
Pokud bys nechtěl behringera tak jsem viděl že někdo na lopuchu/slovanetu či podobně, prodává Alesis monitor one za 3.500,- pár... k tomu si kup zesík z druhý ruky a máš pokoj...

Není co dodávat...

Re: Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

ta kjsem vzal ty b2030a v pátek budou doma tak zdělím dojmy

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reproduktory na "profi" odposlech na skládnání hudby

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£