Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač, ano či ne?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 46 z 46]

Re: Předzesilovač, ano či ne?

Je to moc složité, ale mnozí to mají rádi. Mě spíše zarazilo použití OZ LM4562. Výstup je sice s trandy, ale čekal bych celodiskrét.

Re: Předzesilovač, ano či ne?

kaed napsal:

Takže jako jeden z požadavků bych staromilsky doplnil subsonic, ti, co hrají z LP, ví proč.

to už kdysi zjistili i majitelé Transiwattů, kteří si zvětšili vstupní kond (protože bassů není nikdy dost) a pak jim to ruchy přenosky hnaly do limitace

Re: Předzesilovač, ano či ne?

Velká vstupní kapacita je kvůli fázi.
Subsonic patří jen ke PHONO vstupu.

Re: Předzesilovač, ano či ne?

HRDSTL napsal:

Kto už uvažuje o kvalitnom preampe určite by som išiel do preampu od ASTX, asi to najlepšie čo sa dá dnes v diy komunite postaviť!

Ani náhodou, je to obyč.operak, i když tam osadis něco moderního, slušný diskret to přehraje...

Web

(upravil dhaman 20. 11. 2023 14:39)

Re: Předzesilovač, ano či ne?

Pouzit TPA6120 ?, nieco ako Topping L30, ale s prepinacom vstupov ?

https://www.audiosciencereview.com/foru … iew.15226/

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

(upravil orhore 20. 11. 2023 18:16)

Re: Předzesilovač, ano či ne?

Já bych na TPA6120 ani nepomýšlel. Mám L30 (1. generace) a leží na půdě. Ano, zvuk má sílu a energii, ale já ho vnímám jako nezáživný stejnozvuk. Zapojil jsem místo něho celodiskrét co tu jednou nabízel uživatel LukasX. Je to zvukově úplně někde jinde (prostor a přirozenost projevu) a vybudí to také cokoliv.

Příspěvky [41 až 46 z 46]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač, ano či ne?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£