Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 5)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » jaký vhodný repro kabel?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 91]

Re: jaký vhodný repro kabel?

Ano cívka na basáku musí být pořádné hovado. A nebo ještě lépe budit samostatným zesilovačem ;o)

(upravil Frank 20. 11. 2007 23:15)

Re: jaký vhodný repro kabel?

Jakejkoliv odpor mezi zesem a reprem (basákem) je blbej odpor...

(upravil mechanik 21. 11. 2007 13:55)

Re: jaký vhodný repro kabel?

BobiseK:čo to sú tie 4-pólové speak-ony ked tam tak pekne sadnú? smile

aký máte názor na pozlátené prípojky? smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

Že asi nejsou moc pozlátené smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

Pozlacený konektor se pozná nejlíp o delším čase, mám doma dost Canon konektorů - asi 5 let a při p¨hledu na zlacení - je furt stejné. Na hroty multimetru mám připájené zlacené hroty - vybrakované z nějakých konektorů - mám to tam skoro 4roky a na některých místech se pomalu zlacení ošoupává.
Asi tak nějak by se dalo poznat kvalitní a pravé zlacení.

(upravil mechanik 21. 11. 2007 18:00)

Re: jaký vhodný repro kabel?

dajme tomu že si kúpim nejake fakt pozlatené hrubou vrstvou,budem poznať rozdiel vo zvuku??:)

tak už som sa rozhodol na repráky a zosilovač CYSY 4*4mm +možno tie pozlatené prípojky a hovadiny
a na CD a zosilovač RG62 + dexon cinche

počul som aj o koaxe na repráky je lepší než pletený CYSY??

Re: jaký vhodný repro kabel?

Zlato na zlato má snad menší vodpor, ale hlavně to nevoxiduje a nemusí se to čistit...

Re: jaký vhodný repro kabel?

Přesně tak zlacení se používá na to, že spoj v konektoru je pak "stálý" respektive časem to nezoxiduje a tím pádem tam nevzniká přechodový odpor.

(upravil mechanik 21. 11. 2007 19:58)

Re: jaký vhodný repro kabel?

Frank:mal si problém z uchytením,pripevnením toho CYSY?? aké máš terminály a pod. smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

Cysy... jeden konec 4x1,5ky jsem krásně zaprcal do Tesla reprokolíku... Druhá půlka má bordel z banánů, ale časem to nějak uspořádám.

Re: jaký vhodný repro kabel?

no dúfam že ked zoženiem CYSY 4x4mm tak to tam napchám a aby to aj kus bolo pekné smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

Co máš za bedny, že to všechno tak moc řešíš? 4x4 je blbost, dej 4x2,5...

(upravil mechanik 21. 11. 2007 20:27)

Re: jaký vhodný repro kabel?

kd ta to zaujíma tak mám SEAS L18RNX/P+27TBFC/G výhybka bude od zapha a zosilovač TA-FE610 má také šroubovacie terminály bud to tam prestrčíš alebo cez banan...
ale ty myslíš skôr že je to už nanič tá štôrka,ja neviem (v obchode mali aj 6,8,10 big_smile) ked to už raz kupujem...teraz mám štôrky ale ono to tam bude 2 krát...

Re: jaký vhodný repro kabel?

Možná je to jen na nic a možná to je už na škodu, ale možná plácám.

Re: jaký vhodný repro kabel?

ked to berieš tak teoreticky tak väčší priemer menší odpor ale skoro určite to bude už na nič do nekonečna to nejde smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

ja mam v mojej reprosustave : CABLETECH HIGH PROFESSIONAL CCA SPEAKER CABLE 2x2mm rovny... a jako uplne v pohode smile... fuuha ale henten 4mmm vyzera brutal..

Web

Re: jaký vhodný repro kabel?

Tak u nás v obchode zdrazeli káble CYSY 4x2,5 100sk a CYSY 4x4 cca 120 či kolko sad no mozno kúpim nejaku vianočku origoš...

Re: jaký vhodný repro kabel?

Na nějaké originální kabely bych se vykašlal protože mi to přijde zbytečné. To je tak pro ty co si to neumí vyrobit což bych tady teda vážně nečekal. Ale budiž.
Jinak souhlasím s Frankem že pokud to má někdo na doma tak jít do něčeho silnějšího než je 4x2,5 je zbytečné.

(upravil mechanik 22. 11. 2007 19:50)

Re: jaký vhodný repro kabel?

doma si vyrobím aj tažšie veci než kábel z prípojkami smile myslel som iba že kúpiť orig. kábel
tento je dobrý ale v poctate CYSY je to isté http://www.oehlbach.de/CMS/product-deta … ummer=1080 len cena bude vačšia TAK PRECO NIE CYSY KED JE TO TO ISTE...a ked som vydel káble na BW tak sa to podobalo na CYSY tiež čisto čierne,len to stálo pár tisic...takže design CYSY je v norme smile

tak porovnávam dexon bezkyslík 2x4 a CYCY neviem je to kus zoxidovaný kus ale zasa je zvíhodnený dexon má 2,5m alebo 2 a CYSY má iba 0,5m big_smile,skúsim to ešte z novím ale zdá sa že ten CYSY hrá hlasnejšie a je tam menéj hukotu a búkania asi aj menej sikotu pri speve...budem skúsať dalej smile

Počul to aj môj otec a rozdiel nepočul sad a ja sa neviem rozhodnúť,až teraz som urobil aby to bolo mono a ani ja v poctate už rozdiel nepočujem sad

Re: jaký vhodný repro kabel?

to proto ze rozdil bude poznat teprve na daleko lepsich bednach a zesiku nemas mechaniku... jo azpomel sem dodat ze bys musel mit i kvalitni nahrvaku(a tim nemyslim originlani CD) a kvalitni prehravac te nahravky...

Příspěvky [41 až 60 z 91]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » jaký vhodný repro kabel?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£