Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 5)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » jaký vhodný repro kabel?

  Stránky: 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 91]

Téma: jaký vhodný repro kabel?

doporucte mi nejaky

schanim repro kabel kulaty s prumerem vodiců 2x 2,5 az 4mm

vybral jsem si tenhle

http://www.hificar.cz/montazni-material … -l-66.html

nebo


http://www.hificar.cz/montazni-material … -l-67.html

(upravil mechanik 22. 3. 2014 17:31)

Re: jaký vhodný repro kabel?

ja mám nekrútený bezkyslíkový 2x4mm majú ho v dexone 49sk takže neviem,načo je dobrý tento krútený?? už som o nom počul smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

a já mám 2* 2,5tku ze starý instalace ze školy big_smile

Web

Re: jaký vhodný repro kabel?

No koukám, že spousta lidí to "žere" speciální úpravy proti ruchům atd. jen se směju až se za břicho popadám, čemu sou lidi schopní věřit.
Kdybych kupoval kabel tak obyčejnej a kdybych chtěl barevnej, tak to koupím po jedný žíle ty žíly si smotnu.

(upravil mechanik 19. 11. 2007 19:09)

Re: jaký vhodný repro kabel?

Dingo:no to sa nesmej,ja som mal šmejdskú pomerne tankú  medenú obyčajnú 2 linku 1,5ku a doniesol som si bez kyslík čo majú v dexone vtedy tiež 1,5 a bol to slušný rozdiel vačšia dynamika basy aj výšky stojí to za to bolo to dosť počutelné wink

Re: jaký vhodný repro kabel?

Nesranduj, lebo to vyskúšam ::lol

Web

Re: jaký vhodný repro kabel?

budeš pekne prekvapený smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

Jde taky o to jaký bedny s tím krmíš... Na slaboučký to rozdíl nebude, ale zatížený pár stovkami watů už to rozdíl být musí.

Re: jaký vhodný repro kabel?

Bohužel neznám nikoho kdo by se zabýval metalurgií abych se mohl poradit ale z elektrického hlediska si myslím že moc velký rozdíl pokud vůbec nějaký mezi běžnou a bezkyslíkatou mědí nebude. Mnohem větší přínos bude když se 1,5mm2 bezkyslíkaté mědi vymění za 4x2,5mm2 obyčejné kroucené čtyřky (dříve CYSY) co nejmenší délky, na bedně a zesilovači je pořádný terminál a uvnitř pospojováno něčím rozumným a ne drátem od telefonu. Sorry na tohle se musí hrubou silou.

Re: jaký vhodný repro kabel?

Ale hovno měď... Bych řek, že je měď jakási elektrikářská a pak jakási jiná sračka. Kabely se dělaj kupodivu z tý elektrikářský. Měl jsem sráče z Dexonu 2x1,5 OhFuckinCunt a po záměně za CYSY 4*1,5 jsem se málem posral jak to začalo hrát. Je fakt, že jsem dal dvojnásobnej průřez, ale ten Dexoní kabel je sračka vod pohledu, ty drátky v tom jsou kvalitní asi jako náš vokap.

(upravil Sendy 18. 11. 2007 23:11)

Re: jaký vhodný repro kabel?

Od té doby, co jsem zavedl důsledně poslech výhradně bezkyslíkaté mědi, rozšířila se mi neuvěřitelně dynamika. Jen je to trochu náročné, musel jsem upravit poslechovou místnost.
http://www.dself.dsl.pipex.com/ampins/f … xycomp.jpg

Web

(upravil c_a_r_d_y 18. 11. 2007 23:21)

Re: jaký vhodný repro kabel?

pojede na tom horn sub 2x beyma sm110


koupil sem 5m kabelu viz odkaz ale netusim jestli je to dostacujici 

http://www.conrad.cz/kabel-repro-2x25-m … +dp101181/

(upravil Martin 18. 11. 2007 23:57)

Re: jaký vhodný repro kabel?

omg, OMNITRONIC lol, dobrej Joke...
Hele já to prostě vidím tak, že jsou kabely děláné na to a na to, určitě hraje roli zpracování na úkor přůřezu, to beru. Ale prostě třebas takovej jmenovanej Dexoní fůj je dle mě tak na hraně, použít se dá, ale změna v reprodukci napřikľad s jmenovanými CYSY asi znát bude, to beru. Ovšem to je tak maximum, jestli si někdo koupí kabely 5x dražší jako jsou př. ty CYSY co vlastní FRANK, je to vůl... Tady už neplatí fyzika, ale psychoakustika, nebo debilita.
Závěr: dají se koupit šmejdy a dobrý kabely, rozdil je znát, ale má to taky svoje meze wink.
Peace

(upravil redyuri 19. 11. 2007 18:41)

Re: jaký vhodný repro kabel?

4X2.5 CYSY, najlepšie za rozumnú cenu.. ani pri 2 KW do 1R som nezistil rozdiel medzi kyslíkatou a bezkyslíkatou meďou (pre kislíkového :-P mechanika)

Web

Re: jaký vhodný repro kabel?

nebo trochu drazsi CSSS jsou oproti CYSY vic ohybatelny a nekomu se muzou vic vzhledove libit wink platit ale vic uz je vazne nesmysl...

Re: jaký vhodný repro kabel?

Nesmysl to neni. Ale to bysme se museli pohybovat v dost vysokym Hi-Fi...

(upravil mechanik 19. 11. 2007 19:08)

Re: jaký vhodný repro kabel?

redyuri tak ja zas neviem kyslík či bez kyslík(ten priesvitný z dexonu) rozdiel som poznal(na TVM 3pásmo) a to slušný! pri výkone cca 10w neviem presne vela to nebolo už pri 5w bol rozdiel ale medzy 1,5 a 4mm som to nepočul big_smile asi som hluchý big_smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

ic doprdele s tým kislíkom, trhá mi to oči... a bohvie čo si počul, keď to nie je objektívne merateľné, tobôž pri tak nízkom príkone

Web

(upravil mechanik 19. 11. 2007 19:11)

Re: jaký vhodný repro kabel?

aha ja už viem prečo si sa hneval už to mám opravené,sorry big_smile
       nemusíš hned tak chytať nervy smile

Re: jaký vhodný repro kabel?

Ta křížová čtyřka je asi to nejlepší, za ty peníze. Vykašlete se na bezkyslík a přečtěte si radši nějaký pojednání o kabelech od Sýkory.

Příspěvky [1 až 20 z 91]

  Stránky: 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » jaký vhodný repro kabel?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£