Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

Zdravim,  chcem si postavit repra,  zaujali ma Triple Play (Sp-6/108Pro + DT/WG300 v D'Apolito), ale nemajú basák.  zaujali ma aj Pro Domo (SPH-100AL + SPH-250CTC +DT-300).
chcem postaviť stlpy + center.  rozmyslal som, zeby som do ProDomo zamenil sph-100al za sp6/108pro a na dt300 by isiel WG.  Samozrejme vyhybka by bola z triple play, tak isto objem,  akurat sph-250ctc by mal povodnu vyhybku z ProDomo.  co vy na to?  je to kravina? 

ide mi o to,  ze chcem mat zhodne repra v stlpoch a centeri, a nechcem mat dalsiu bednu - sub. 

www.ilmag.de/html/body_prodomo.html

http://bilder.hifi-forum.de/max/132487/ … _89621.jpg

dakujem.

Re: Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

Ahoj,
podívej se sem: https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=19835
Vykašli se na Monacor a Visaton a postav to z pořádných repráků. Stavebnice od Monacoru jsou snad ještě horší než od Visatonu. Záměna výhybek, kterou navrhuješ, bude hrát ještě hůř...

Web

Re: Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

na to som pozeral a nezaujalo ma to moc.  hlavne mi ide o ten center a d'apolito.  pripadne som rozmyslal nad stlpmi s sph-170C + DT/WG300 + sph-250ctc ako sub v stlpoch. chcel som okopirovat Mirulove regalovky a trochu ich poupravit.  co povies na d'apolito sph-170c +dt/wg 300?

Re: Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

Do takových pokusů bych se být tebou nepouštěl, nedoladil bys to. Koukni na projekty v magazínu KT, ta čísla se dají dobře sehnat. Krom toho zrovna triple play je dobře odladěná bedna.

Re: Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

okej,  postavím tie triple play a nebudem vymýšlať.  len sa mi nepozdáva tá frekv.  char.  od 150hz a nižšie už nehrajú.  čo tak k ním spraviť sub sph-250ctc v 55-60L 30hz br?

Re: Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

Teď nevím jak to tam je, ale ta bedna bude mít vcelku běžný rozsah, subwoofer k doplnění spodku nebude na škodu. Cos napsal se zdá být ok, ale klidně i menší objem.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Monacor Triple Play Mk2 & Pro Domo

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£