Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač 2x60W

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil drd 30. 9. 2007 18:43)

Téma: Zesilovač 2x60W

Rád bych věděl, jaky máte názor na tenhle zesilovač http://www.pandatron.info/elektronika2/ … ek=23& mě to nepřipada ani jako Low-end, ani ho nechci stavět, stavi ho kamoši tak se ptam jesi to ma cenu. dik

Web

(upravil ondra Ch 30. 9. 2007 18:30)

Re: Zesilovač 2x60W

Nevím,co by na tom mělo být špatného,pokud není doprasená deska,tak to bude mít paramery dané výrobcem.

Web

Re: Zesilovač 2x60W

je to úplne zakladné zapojenie toho LM-ka... tiež som to tak kedysi mal ale s LM3886...osobne by som zvýšil kapacitu filtrácie... 4m7 pre stereo sa mi zdá dosť málo

Re: Zesilovač 2x60W

Tak. 2x10m a vymalováno.

Web

Re: Zesilovač 2x60W

lm3886 na desce od opampa co mam hraje prijemne, ale rekni kamosovi at tam pro jistotu doplni ochranu proti ss na vystupu a zpozdene pripojeni repro, treba nejakou stavebku z ezk nebo aldaxu, jistota je jistota

Re: Zesilovač 2x60W

To je slovo do pranice smile Na jednu stranu - ochrana by měla bejt u každýho zesilovače. Na druhou stranu - to LMko je tak nechutně spolehlivý a navíc bez lupanců při zapínání a vypínání, že bych skoro toleroval její absenci (předpokládám, že se buď nepůjde s napájením až k horní hranici a/nebo se zátěží pod 8 ohmů).

Web

Re: Zesilovač 2x60W

opamp
Mám pocit, že so záťažou pod 8Ohm sa musí počítať vždy.

Re: Zesilovač 2x60W

No, jasně, Ty aby sis nerýpnul smile Co když to má bejt do aktivu?

Web

Re: Zesilovač 2x60W

a to som tvrdšie narážky zmazal a napísal to takto jemne   smile

Re: Zesilovač 2x60W

Já bych ani do aktivu ss ochranu nevynechával. Zdroj takového zesilovače je už dost výkonný na zničení kmitačky.

Web

Re: Zesilovač 2x60W

Dc ochranu určitě , napájení nepřehánět  +/-24V na trafu je maximální maximum. Raději trochu mín. Nehraje to špatně ale je to chipamp.

Re: Zesilovač 2x60W

ja som si na LM3886 kúpil trafo 2*22V 120Va, je vhodné?

Re: Zesilovač 2x60W

budiš

Web

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač 2x60W

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£