Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Co z repro na nenáročnou hlubokotonou reprobednu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Co z repro na nenáročnou hlubokotonou reprobednu

Zdravím vás pánové,obracim se na vás s prosbou .Chci využit ruzne radioamaterské moduly co jsem zbastlil jako takove 2+1 zesilovače pro poslech radia nebo mp3 .Muj dotaz je zda by jste mi poradili co za repro z těch co mám doma by šlo lépe použít na malý (snad subwoofer) i když určitě se tyto repra moc hluboko v basech nedostanou.

Zaklad mám poctivý 25 watt zesilovač do 8 ohmu 2*tda 2030 v můstku na subwoofer a odpovidající zdroj 50 watt s filtrací 10000 mikro.Aktivní vyhybka s omezením na 110 Hz/12db

Problem mám v tom že nevím jake repro použit jako woofer

Budto : wifa P13WH00  8 ohmová

Nebo : tonsil GDN 16/40/1   5 ohmový.


Ještě vás poprosím o případné doporučení ozvučnice a jejího objemu,může byt i bandpass(reprobednu by dával do kupy stolař).Moc děkuji,a přejí všem vesele velikonoce.

Re: Co z repro na nenáročnou hlubokotonou reprobednu

Něco si kup, dobré polské nebo čínské repráky jsou za pakatel, jaký by byl cenový limit?

Ta Vifa je v jednom kuse?

Re: Co z repro na nenáročnou hlubokotonou reprobednu

Zdar, přesně na tuto aplikaci by se hodil reprák od TVM 5618 nebo 88, velká škoda, že se už nevyraběj. sad
Asi bych volil ten Tonsil, ta Wifa nebude zrovna basová záležitost. Jinak pokud bys chtěl kupovat, tak se mrkni po nějakých Visatonech, ty by mohli být za rozumnou cenu.

Re: Co z repro na nenáročnou hlubokotonou reprobednu

Zdravím vás Antonio a axone.cz Děkuji za odpovědi.Tyto repra mám doma k ničemu,tak jsem jedno z nich chtěl z vaší pomoci (znalostmi) chtěl využít aby se jen tak doma neválely.Antonio ta vifa je jen 1 .Axone.cz tak myslíš že lepší je Tonsil.Rozpočet bych měl tak na sub do 450 kč ale Raděj bych použil co mám.Za tu cenu (450) je na BS Acoustic dost repro
třeba tento zajímavý

http://www.bsacoustic.cz/hlubokotonove- … /wfr-8806/ 

nebo

http://www.bsacoustic.cz/hlubokotonove- … ory/8sqsp/

Ale raděj pokud by to nebyla uplna hruza bych použil něco z mých.

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Co z repro na nenáročnou hlubokotonou reprobednu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£