Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » 3 kanalovy zesilovac

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: 3 kanalovy zesilovac

Zdravuím,mam otazku,existuje klasicky zesilovac pro domaci pouziti ktery ma 3x vystup,to znamena 2x stredovysky,a 1x basy?mam bedny3 pasmove u ktery je vyska a stred zapojeny do jednoho terminalu a basy jsou zvlast.diky

Re: 3 kanalovy zesilovac

a jestli se da na tenhle princip nejak pouzit zesilovac ktery ma zapinani repra A ebo B

Re: 3 kanalovy zesilovac

Takto zapojený 3 kanál jsem neviděl, Doma mám 3kanál procesor od Yamahy, ten má 3x60W a je určený pro centr a zadní kanály jako doplněk pro klasický stereo zes, ale není problém to zapojit jakkoliv.
Klasický stereo zesilovač s výstupy A,B takhle jednoduše zapojit nejde, protože A i B jsou výstupy stejného výk. zesilovače. Např na Aukru je oblíbeným sportem prodávajících napsat výkon 4 x 80W u zesilovače 2 x 80W se dvěma páry výstupů.

Re: 3 kanalovy zesilovac

mam zesilovac z jakesi miniveze Pioneer, a ten ma 2x na stredovysky a 1 x na basy, dokonce i aktivni vyhybku, ale je to udelany z tusim 7293 / 7294

Re: 3 kanalovy zesilovac

a urcite ten zesilovac neni na prodej,ze?:)

(upravil bersoft 15. 9. 2007 7:53)

Re: 3 kanalovy zesilovac

ten zesilovac ma ten problem, ze se ovlada po sbernici a idealni je mit ten ridici komponent, coz ja nemam ... ale stejne zo nebude zvukove zadna slava, soude podle mnozstvi propojek na desce sad

a co proste pouzit dva stereo zesilovace? pred tema basakama je nejaka pasivni vyhybka?

Re: 3 kanalovy zesilovac

ne,neni,pocital jsem prave stim ze zesilovac jakoby 2.1 obsahuje neco jako aktivni vyhybku ktera je ucinejsi nez pasivni ze ano.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » 3 kanalovy zesilovac

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£