Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač The T.amp TSA 2200

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Zesilovač The T.amp TSA 2200

Čaute,
jsem tu nový, jen potřebuju radu.
Mám doma nějakou aparaturu, občas s ní hraju na různých akcích, výbava je sice malinko starší ale hraje jak blázen.
V posledním období zkouším tak různě měnit a zkoušet zesilovače, známý mi vždycky nějaký sežene, já ho odzkouším, vrátím mu ho, on to pak různě zkouší pronajímat nebo prodávat. Teď se mi od něj dostal do ruky zesilovat THE T.AMP TSA 2200...
Odehrál sem s ním jednu akci, pro moje účely zvuk z něj úplně stačil, vše bez problémů, naprostá spokojenost. Pak sem ho připojil na další akci, zapnul jsem to a nic. Jen se z něj ozývalo nějaké cvakání v pravidelných intervalech.
Tak jsem mu ho zavezl zpátky, vysvětlil sem mu problém, aby to opravil, dal mi tedy druhý zesilovač, úplně ten samý, úplně nový.
Problém byl úplně totožný. Odehrál sem jednu akci naprosto bez problémů, vypnul jsem to, na další akci jsem to zase zapnul a opět to jen cvakalo..to je vše.

Tak chci poradit, jestli někdo ví, v čem je ten problém?? Doufám, že je to jen nějaká pi...na, protože bych si ten zesilovač možná chtěl nechat.

Ještě se chci zeptat na jednu věc. Na zadní straně u INPUTu jsou dvě tlačítka, nevím, k čemu jsou, nezkoušel jsem to.

Re: Zesilovač The T.amp TSA 2200

Jedno tlačítko je na přepínání můstek/stereo a druhý je pro odpojení signálové země (používá se při výskytu zemníci smyčky)

Jinak ten T.AMP je pěkná srágora.... to už i ten přiblblej Behringer je lepší. Radím nebrat.

Re: Zesilovač The T.amp TSA 2200

No mě tady teď nejde o to jestli je to srágora nebo není, pro moje potřeby to úplně dostačuje.
Ale na to sem se neptal, potřebuju vědět, v čem je ten problém, že ten zesilovač momentálně nejede???

Re: Zesilovač The T.amp TSA 2200

Bude to v tom, že je to srágora.

Re: Zesilovač The T.amp TSA 2200

Fakt ti děkuju za radu!!!

Re: Zesilovač The T.amp TSA 2200

A co chceš slyšet? Ten zesilovač je prostě sračka a tou taky zůstane... To je odpověď na tvou otázku cituji: "v čem je ten problém, že ten zesilovač momentálně nejede???"
A pokud nevíš na co jsou ty tlačítka tak nevím proč se do téhle techniky pleteš. Je tak těžké si přečíst manuál?
Krom toho vyvěštit co jsi s tím udělal, nebo se tam stalo je docela problém na dálku.

Web

Re: Zesilovač The T.amp TSA 2200

Ale to je dobrý zesilovač, kup si třetí, na třetí akci, čtvrtý, na čtvrtou akci a tak dál.

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač The T.amp TSA 2200

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£