Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Neznamy Tesla

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Neznamy Tesla

Vedel by mi prosim Vas niekto z Vas povedat, cim je osadena tato 3 pasmova reprosustava? http://www.p26.ic.cz/tesla.jpg Mal by mat 8 ohm a 30W a bol vyrobeny este v Ceskoslovensku, za odpovede dakujem.

Re: Neznamy Tesla

Basák: ARN 5604/8
Výšky: ARV 3604/8
Středy: nevím

Web

Re: Neznamy Tesla

ARZ 4604/8

Re: Neznamy Tesla

Středy ARZ 360x.

(upravil okam 10. 9. 2007 7:44)

Re: Neznamy Tesla

2antonio: Radši si to ještě ověř.

EDIT: ok máš pravdu antonio

Re: Neznamy Tesla

okam: Nápodobně. wink

Re: Neznamy Tesla

Hlavně tyhle bedny bych moc nekupoval,protože ty středy v těch bednách nejsou nic moc....opravdu,vlastní zkušenost-uřvané,ostré.

Web

Re: Neznamy Tesla

Antonio ma pravdu, je to ARZ 3608

Re: Neznamy Tesla

Dakujem Vam moc za prispevky, no ja budem kupovat zosilovac a tieto repro budu k nemu zadarmo ako bonus. Tak stredy hovorite zvukovo nic moc a co basy a vysky? Hlavne mam rad detaily na vyskach, dockam sa ich?:) Popripade neskor, ak by sa mi ten zvuk nepacil alebo co, by sa dal ten stredak za nieco vymenit a to by som sem prisiel po radu, zatial dik.

Re: Neznamy Tesla

ani nic, ten stredak je tam zbytocny

Re: Neznamy Tesla

No nezda sa mi, ze by pani od Tesly ho tam davali len tak na okrasu a prave u 3pasmoviek si asi sakra dali pozor na to, aby to vyvazili, pripadne keby tie stredy ozaj moc vycnievali, tak by sa mohol dat na ten stredak nejaky odpor, aby hral tichsie. Trosku OT, ale vedeli by ste tuto 3pasmovku porovnat s http://www.kapaaudio.sk/hifi.htm Kapaaudio Kah 208m, su osadene Alphard TW 315 a Alphard WH 806, tieto mam doma a podla mna nehraju najvyssie vysky a basy su akesi roztrasene a najnizsie to nezahra a stredy su na nich praveze dost utlmene, myslite ze to bude zvukovy posun oproti tymto repro?

Re: Neznamy Tesla

Kaprál je prase, pere do beden co mu přijde pod ruku a nějakým měřením či kompenzacemi se nezatěžuje. Je to hlavně obchodník-překupník a navíc opravdu prase, jestli jste si nevšimli.

Web

Re: Neznamy Tesla

Hmm kto je ten Kapral? Koho prispevok nemam brat moc vazne?:)

Re: Neznamy Tesla

Žeby KAPAAUDIO ?

Re: Neznamy Tesla

Ked je to 8 Ohm verzia reproskrine tak osadenie je:

bas - ARN 5618 (30W 8Ohm)
stred - ARZ 3608 (15W 8Ohm)
vyska - ARV 3608 (10W 8Ohm)

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Neznamy Tesla

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£