Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Zapojení monobloku (autozesilovače) se čtyřmi výstupy

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: Zapojení monobloku (autozesilovače) se čtyřmi výstupy

Ach jo, kapacitor tam máš k čemu? Protože o něm píšou pěkný věci a hezky svítí?
Jen pro zajímavost, on má sice kapacitu 1F. Ale jaký vliv má těch pár uAh v porovnání s baterkou (třeba já mám 65Ah)?
Jestli máš při zapnutým zesíku 11,5V, tak máš něco špatně, to bys to auto nejspíš ani nenastartoval jak je podvybitá.
Máš to připojený kabelama co přenesou těch 40A, nebo nějakýma tkaničkama? A jakýpak napětí ukazuje při běžícím motoru - měl by mít 14,4V.

Re: Zapojení monobloku (autozesilovače) se čtyřmi výstupy

ach jo a co?? kapacitor tam mam protože sem ho koupil dohromady se subem a prostě protože se mi to líbí a chci ho tam mít... nastartovaný sem to nezkoušel a kabely mám 35mm2...

Re: Zapojení monobloku (autozesilovače) se čtyřmi výstupy

No protože jsou to zbytečně vyhozený peníze, tedy pokud jsi jej nedostal jako vývažek. Je to taková paráda, co hezky svítí, ale vliv na funci nemá žádný.
Kabely budoui stačit, jestli jsou dobře přidělaný. Takže by to chtělo přezkoušet ještě normálním měřákem přímo na baterce a pak na zesíku. Změřit vše bez motoru a pak znovu při běžícím motoru (ne hned po nastartování, ale po chvíli).

Jestliže baterka bezproblémově startuje i v těhhle mrazech, nebude nejhorší. Pak je divný aby měla 11,5V.
A jestli něco pamatuje moc neznamená. Ta moje je původní, je na ní uveden datum 2.5.1996!!! a letos poprvé zlobila v mrazech. Hůř točila startérem, ale stačilo ji jen dobít, protože do práce to mám kousek a v těhhle mrazech se nestačila dobíjet. I když bratrovi původní vydržela skoro 10 let, pak značková banerka 3 roky a teď tam má 4 rokem ten nejlevnější šunt.

Re: Zapojení monobloku (autozesilovače) se čtyřmi výstupy

U výkonu co tam mám to skutečně potřeba není ale každopádně zbytečné určitě nee a to hlavně proto, že se mi to líbí a také proto, že vím jaké napětí skutečně jde... smile

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Zapojení monobloku (autozesilovače) se čtyřmi výstupy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£