Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Cabridge audio 640R, modrá tečka

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Cabridge audio 640R, modrá tečka

Ahoj, potřebuju se zeptat na postup, popř. jestli dělám něco špatně.
Asi 3 roky hraju na reciver CA 640R, jak moc úspěšně či nikoliv  nevím. Ještě v záruce mi přistroj přestal komunikovat s dalkou, na displeji se objevila jen  modrá tečka a přístroj nešel  ovládat ani  na čelním panelu. Po dohodě  s prodejcem  byl odeslán do opravny a bylo mi sděleno , že byl přehrán firemní firemware. Přístroj zase normálně hrál , dělal vše co má, zhruba po necelém roce se závada opakovala. Po komunikaci se servisním střediskem mi byl nabídnut postup:
-Při zapnutém přístroji přepnout nevodivou tyčinkou páčku NORMAL a UPDATE
-Odpojit od sítě
-Počkat cca 1 minutu
-Vrátit páčku do polohy NORMAL
-Zapnout
Tento postup fungoval a bylo mi sděleno , že tato závada se může vyskytnout , pokud je  používáné více dálkových ovládání. Tak nějak jsem vysledoval , že  to zlobí hlavně moje DVD Denon , teda spíš jeho dálkové ovládání , jestli to tím je:D
Takovouhle "opravu" jsem absolvoval za poslední rok cca 3 x , vždy úspěšně ,  v letošním roce se mi to již nepodařilo .
Přístroj je ve stolečku , nepřehřívá se , je dobře větrany zepředu i zezadu, nikdy se nezapnul ventilátor. Myslím , že ho nepřetěžuji. Používám neoriginální síťovku , je to obyčejny BABEX, ale je to lepší- snad?
Žádný dostupný firemware jsem na netu nenašel a než  by šel do případné "nemocnice", tak by mě zajímal názor zde, jestli jste se s něčím podobným potkali popř. jestli to může být zahlcením informací z dálkových ovladačů
Díky za reakci

Re: Cabridge audio 640R, modrá tečka

nikdo nic??? tohle jsem vygugloval: http://www.fixya.com/tags/cambridge_audio_640r/page-1
Ten problém existuje , nejsem vyjímka , ale to nic neřeší, co vy na to???

Re: Cabridge audio 640R, modrá tečka

Chytni Douga Selfa pod krkem...

Web

Re: Cabridge audio 640R, modrá tečka

a myslíš , že to bude lepší????asi by se mi ani neulevilo

Re: Cabridge audio 640R, modrá tečka

up

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Cabridge audio 640R, modrá tečka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£