Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

http://elektro.aukro.cz/extra-zesilovac … 00869.html

Počítám že toto bude zesilovač vysoké nekvality. Nevíte někdo o nějaké lepší variantě ke stavbě aktivního subu do auta? Bohužel montáž klasickýho zesilovače vedle nepřipadá v úvahu a na subwoofer ho přidělávat taky nechci.

Web

Re: zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

Ahoj. Byl jsem zvědavý co tenhle zes umí,tak jsem ho asi před půl rokem obědnal. Válel se mi doma Sub od dexonu s vednou tak jsem to zaimplantoval a nebylo to zase tak špatné smile. Je fakt že zesík není tak výkonný, má CCA 40W.Je to normální tranzistorový konec napáený z mněniče a výhybka není nenjhorší.Samozřejmně se to nemůže vyrovnat pořádnému kvalitnímu zesilovači,ale jako jedno z řešení se to nechá použít. Teď si tu bednu vozí známý v Oplelu Vectře a je s ní spokojený.

Re: zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

Ok, tak já ho asi vyzkouším. Snad bude spolehlivě sloužit wink

Web

(upravil bizzon83 24. 1. 2012 10:04)

Re: zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

Dobrý den.
Vím že se to řešilo tady už celkem dávno, ale chtěl bych se zeptat jestli zes. slouží?
A taky by mě zajímalo na jakým zdrojem (W) by stačilo krmit zesilovač. Napadlo mě jestli by nešlo něco (subwoofer) vymyslet k PC.

Díky za pomoc.

(upravil KocuR 26. 1. 2012 2:03)

Re: zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

Najlepšie bude ho napájať autobatériou a tú dobíjať z alternátora, tak ako to v aute býva. Ak chceš subík ku kompu, kúp si zos ktorý je k tomu určený, hodne lacný je napríklad hento:
http://www.bsacoustic.cz/moduly-zesilov … -amplifer/

čo ale bude podľa mňa tiež sračka. Kvalitnejší modul ale stojí minimálne 2-krát viac


Kebyže chceš silou mocou použiť ten Voice Kraft k PC, tak budeš potrebovať približne 100VA trafko s približne 10V sekundárom (alebo vybrať zdroj z toho modulu a použiť trafo so sekundárom ktorý bude mať približne 2x25V sekundárne vinutia)

Re: zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

zosik napoj cez pc zdroj ja som tak mal doma napajane

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » zesilovač VOICE KRAFT XJ-810

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£