Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 7)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Leach 4.5

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 133]

Re: Zesilovač Leach 4.5

Kéž by, já nikdy celosymetriku neslyšel sad , čekám na milášky od kazzatele smile Ale dost OT.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Thomas jj mám už dlouho jsem se na nějk zase podíval po dlouhé době a nikde jsem nedohledal jestli je nastavování klid. proudu závislé na nastaveném napětí ale zatím to tak nikde nebylo :-/ a aby byl kliďák cca 10mA při 2x 27V se mi zdá divný sad

(upravil Thomas 15. 1. 2012 22:17)

Re: Zesilovač Leach 4.5

Jak říkám... v tomhle bohužel neporadím, ale nech tomu čas, třeba sem někdo písne. Kdo tomu rozumí smile

Dohnalik: Jakou celosemetriku? big_smile

Edit 2: Takže je jako lepší jo? smile Já si to tedy nemůžu vynachválit. A tý páry co má! smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Zapojení Leacha je celosymetrické, narozdíl od mých jednoduchých zesilovačů. smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ahoj, jake zapojeni leache byste doporucili? Dival jsem se po zapojeni se dvema pary, regulaci klidu tranzistorem, nadproudovou ochranou a pokud mozno se soucastkama, ktere se daji sehnat, ale nikde jsem nenasel. Mmate nekdo tip? Diky

Re: Zesilovač Leach 4.5

http://zosilnovace.eu/Zosilnovac250Wv3.htm

Re: Zesilovač Leach 4.5

Dekuji mnohokrát.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Paull25 napsal:

Thomas jj mám už dlouho jsem se na nějk zase podíval po dlouhé době a nikde jsem nedohledal jestli je nastavování klid. proudu závislé na nastaveném napětí ale zatím to tak nikde nebylo :-/ a aby byl kliďák cca 10mA při 2x 27V se mi zdá divný sad

Ano, kliďák při nízkém napětí nenastavíš, taky jsem měl ten samý problém než mi tady poradili smile Myslím že to funguje až nad 2x45V

Web

Re: Zesilovač Leach 4.5

Bery - Děkuju moc za radu ! Konečně někdo pomohl big_smile jinak ss na výstupu mám 30mV takže to vypadá ok

Re: Zesilovač Leach 4.5

No vidiš, já to říkal, že někdo poradí smile Přeji příjemný poslech smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ahojte, pozeram, ze tu su nejaki experti ne Leache. Vedeli by ste mi prosim Vas poradit v mojej teme? Jedna sa o hrozne zly zvuk. Ako keby bol utlmeny. Na oboch kanaloch rovnako.
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=15232

(upravil Thomas 10. 2. 2012 19:44)

Re: Zesilovač Leach 4.5

Jo pár expertů tu bude, já to teda nejsem smile
Taky bych měl dotaz. Dalo by se k tomu Leachi jako předek dát toto? http://zosilnovace.eu/Korekcny_predzosilnovac.htm Také by mě zajímalo, jestli by se to dalo napájet z toho trafíka Leache kde je tuším 2x12 V?
Tedy myslím z toho pomocného.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Určitě dalo, ale já bych před leach zvolil něco trochu kvalitnějšího.

Re: Zesilovač Leach 4.5

A kurnik, já to tušil hmm Co, mrví to ňák signál? Zase nejsem milionář smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Zrovna tenhle korekčák co jsi si vybral,patří mezi ty lepší,rozhodně třeba bude lepší než třeba EZK RSD4132.
Mám tady modulek co půjde do světa Sinclairova korekčáku s tranzistory BA100,je to oživenej modul,nechceš?

Foto modulu:
http://djrix.rajce.idnes.cz/Sinclair_BA … _modul.jpg

Re: Zesilovač Leach 4.5

Rixi: Takže myslíš, že není nekvalitní? Měl bych ho dostat výměnou za něco, takže o jiném nepřemýšlím. Kolik by koštoval ten tvůj? A to má jen korekce basů a výšek? Tamten má totiž ještě Volume a balance. Hodilo by se mi spíš místo balance přepínač vstupu signálů.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ale jo,ten jožiho není špatnej. O moc lepší korekčák v dostupné cenové relaci neseženeš. K tomu BA100,cena za ten modul je 600,což je jen cena součástek a DPS. Jedná se o prototypový kousek tohoto korekčáku. Více info k němu najdeš ve vláknu korekční zesilovače a jiná kurvítka...

Re: Zesilovač Leach 4.5

Mno, ani nevím, jaká je cenová relace toho korekčáku. Kdyby mi třeba nějak nevyhovoval, zkusil bych ten tvůj. Problém je spíš v tom, že si to sám celý nezapojim a bůh ví, jak je to s napájenim. Jsem ten člověk, co potřebuje spojit šňůrama komponenty a hrát. Vím o tom prd smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ten jožiho není špatnej, ale k leachu je stejně nejlepší jen nějaké Dispre bez dalšího kurvení zvuku. Někdy se ono přidání basů nebo výšek sice hodí, ale tam bych použil třeba DPA550. Co máš jako zdroj zvuku?
Jinak Rix má pravdu s těmi korekcemi z EZK, musel jsem je zase rozebrat na součástky, vyhozených 6 stovek...je to naprosto průjmoidní zvuk i po všech těch úpravách, co byly kde popsány, je to zkrátka hnus. Poťáky jsem využil do svého projektu upravených korekcí z PW8010, ty jednoduše zbožňuju, pro mě zatím asi to nejlepší, co jsem z korekcí slyšel, nebál bych se je doporučit, BA100 bude ještě o kousek výš a 600 je dobrá cena. Ono ti ty korekce vyhovovat budou, protože jsi asi neslyšel nic lepšího, ale kdyby jsi slyšel BA100, tak už je nechceš.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Tak bude to asi jak říkáš. Nic lepšího jsem možná neslyšel, tak mi to bude vyhovovat. Ono taky nemám žádný špičkový bedny, takže je to asi fuk smile Jako zdroj zvuku mám comp, panasonic věžinu, discmana a chtěl bych zprovoznit Gramec JVC. Pro ten prostě nějakej předek potřebuju a ty korekce se myslím budou dost hodit.

Příspěvky [101 až 120 z 133]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Leach 4.5

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£