Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » zapojení starých sluchátek s mikrofonem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

čau, vyšťoural jsem staré sluchtka s mikrofonem ( značka KDZ) je tam DIN 5-ti kolíček  jak je to zapojeno? co je mikrofon, co jsou sluchatka (repračky)? jsou tu barvy žlutá,modrá, šedá, hnědá a samozřejmě stínění smile
poradíte? wink

Re: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

mám tu sluchátka ARF310 a : 3-světle hnědá - sluchátko, 2-bílá-zem, 5-zelená - sluchátko ( na konektoru mám vyražena čísla ) jinak při pohledu zepředu na samce konektoru ( půlměsíc nahoře, zářez dole ) zleva: světle hnědá - sluchátko, zelená- sluchátko, prostřední - zem, další nezapojeny tudíž budou právě pro mikrofon ( mono x stereo ).

Snad ti to aspoň trochu pomůže.

Web

Re: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

Supr wink díky, zítra se to chystám zapojit tak bych to zapojil a buď by to šlo nebo ne big_smile ale super díky aspon mám první variantu smile

Re: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

To je takový problém vyzkoušet, co je co ?

Web

Re: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

Sendy: Bohužel, je to dnes "móda". Než bych něco zkoušel, bádal, tak raději otravuji široko daleko. Dnes je i nepřekonatelný problém si přečíst návod k použití. Dotyčný, než by půl hodiny četl návod a pak si to sám zprovoznil, raději dvě hodiny mailuje, telefonuje a opruzuje kde koho...:mad:
Znám moc dobře z vlastní praxe..

Web

Re: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

Vždyť na tenhle úkon stačí prozvonit(nebo ohmmetr) vývody a vyzkoušet kde je L-R. Je to jednoduché jak facka.

Re: zapojení starých sluchátek s mikrofonem

Kurva kupte si v OBI nebo v Tescu měřák za stopadesát korun a základní věci jako tohle s tim zvládnete. Kromě toho to umí s ucházející přesností měřit ss napětí, ss proud a některé i střídavý proud a napětí plus tester tranzistorů. Já když jsem ještě neměl Fluka a odešly mi obě DT20, měřil jsem jugoslávským analogovým Unimerem 33, Avometem II a takovým žlutým budíkem z OBI za stovku....dodnes chodí, kupodivu.

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » zapojení starých sluchátek s mikrofonem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£