Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Nove reproduktory

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Nove reproduktory

Pekny den prajem, rad by som sa opytal, ci by mi mohol niekto poradit s problemom. Dnes som si totiz kupil Reproduktory Genius SW-HF5.1 5050V2 a mam ich pripojene k pocitacu. Vsetko som nastavil a aj funguje spravne, podla testu na zvukovej karte teda aspon. Avsak ked pustim hudbu,tak bass nieje pocut a to jedno, ako hlasno ho mam nastaveny. Niesom moc zbehly v audio systemoch, len velmi rad pocuvam dobru hudbu v dobrej kvalite. Dakujem pekne vopred. Vlado

Re: Nove reproduktory

Sry za OT, ale dobrou hudbu v dobré kvalitě na tomto repro a hádám na integrované zvukovce to to prostě nejde, ale to je jedno. Nenapsal jsi jaký máš operační systém a jakou zvukovou kartu.

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php? … p;t=149274

Tady se můžeš dočíst něco málo o jejich kvalitách.
http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PA … 4C148.html

Re: Nove reproduktory

No mam Win 7 64x a zvukovku mam napisanu ako High definition audio,instalujem teda realtek ovladace...doteraz som na to kaslal,pretoze win 7 to urobilo za mna a softwer nebol potrebou,ale pokazili sa mi repraky,tak som musel kupit nove. Docital som sa na par forach,ze preinstalovat k -lite,skusil som nic,potom som nainstaloval teda aj realtek soft,tam test ide v poriadku,teraz mam zas vsak problem,ze mi nejdu vobec ziadne zvuky okrem testu. Asi som padnuty na hlavu, ja neviem. Prosim help.

Re: Nove reproduktory

no čím to asi len môže byť...
Púšťaš hudbu v stereo formáte, tak ti hrajú len predné satelity. Ak chces aby ti hral aj sub, musíš zapnúť zmiešavanie, alebo ako sa tomu nadáva. Skús pustiť film s 5.1 zvukom a uvidíš že bude hrat vsektko ako má.

Re: Nove reproduktory

Nakoniec som sa okaslal sam,preinstalovanie ovladacov mi len zmenilo predvolene zariadenie na prehravanie hudby,konecne ide vsetko ako ma,dakujem za help.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Nove reproduktory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£