Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Difrakce, nebo stojaté vlnění?

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 109 z 109]

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

MaBat: Tady jsou ty naměřený impulsky z té 102kep. Tenhle první obrázek je  v ose, pak je třeba se proklikat (nahoře je tlačítko dalsia). Je to od 0 po 90 stupňů po 15-ti.
http://pokec.azet.sk/tl_unicorn/fotoalb … d727e98764

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

Soubory ".pir", ne obrázky... smile

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

Jo, tak tos mi měl napsat hned...to bych musel změřit znova a to se mi moc nechce...:)

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

To chce ukládat... Většinou je potřeba se k impulsní odezvě, jakožto "matce všech grafů", dřív nebo později vrátit. Tak příště.

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

tak jak pokračuješ? smile

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

Zatím nijak...nebylo času rozložit měření a změřit ještě jednou ten střeďák, abych měl ty .pir soubory...Ja mám toho teď tolik, že se těm bednám vůbec nemůžu věnovat...

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

Tak jsem přinesl stolaři technický výkres na novou čelní stěnu se sraženými hranami, podle Edge vyosených měničů a jejich zapuštěním. RBT-95 jde pryč, místo něj přijde DT-28N. SPH-102KEP dostane kroužek, protože zapuštění ušatého koše je docela problém.

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

takže jsi se nakonec rozhodl por jiny vyškač, ok. SPH,no taky by se mi vic libilo mit tam kroužek,ale stolař mi to vyfrezoval i ušaté ,ikdyž se chvili tvařil všelijak smile

Re: Difrakce, nebo stojaté vlnění?

Jo, RBT si bere jinej nešťastník, který se nechce kombinace SPH102kep+RBT95 vzdát. big_smile Akorát on pod to dává SPH165kep.

Příspěvky [101 až 109 z 109]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Difrakce, nebo stojaté vlnění?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£