Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 11)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Výběr levného zesilvoače/receiveru?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 206]

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

No super tak jsem dement, prostě nechápu jak z jednoho vodiče se ve schématu objeví zdroj signálu, U1 a U2...

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Výstup: levý/pravý spojíš a vedeš k rezistoru.
Right in/Left in je u zvukovky jeden jack, jeden vstup.
Země spojuješ.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

??? Vodiče máš dva plus a mínus dejme tomu, takže z jednoho vodiče to není. To všechno co je dole zakončené tou vodorovnou čárkou je zem/mínus a je vzájemně propojené. U1 je napětí před rezistorem a U2 je napětí za rezistorem. Co je na tom divného?

Pokud jsi myslel tohle tak se prosím nauč základy. Za dementa tě nikdo nemá jen se ptáš na triviální věci které by měli být jasné každému kdo se tímhle chce zabývat.

(upravil Hippo007 17. 1. 2011 23:25)

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Trocha sebekritiky nikdy neškodí.
Zdrojem signálu je zvuková karta (zdroj signálu Eg s nějakou vnitřní impedancí Rg - oboje v čerchovaném obdélníku). Při průchodu proudu rezistorem dochází na rezistoru k úbytku napětí (to zjistil už začátkem 19. století pan Ohm a definoval podle něj nazvaný zákon). Proto je na jednom a druhém konci rezistoru vůči nulovému vodiči (to je ta krátká vodorovná čárka) rozdílné napětí (U1, U2). Druhý vodič ve schématu není nakreslen (jsou tam jen krátké vodorovné čárky znázorňující potenciál 0V, spojením všech těchto vodorovných čárek vznikne druhý vodič ... takhle se velmi často kreslí elektrická schémata, obzvláště ta složitější). A to úplně vpravo označené Z je reproduktor.

EDIT: Fox byl o fous rychlejší

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Jakou barvu má u Vás na zvukovce vstup IN (right a left). Je to ten světle modrý? Díky za info.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

http://www.google.cz/search?q=line+in+s … =firefox-a

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Mám teď nabídku tohoto zesilovače za 800 Kč, mám jej koupit? Jaký je Váš názor na začátek? Má ho někdo? Prosím poraďte smile:

http://www.shop07.cz/zesilovace/zesilov … 500-av-130

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

totálna čínska sračka najväčšieho zrna

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Ahoj
Tfuj.Pánbuh s námi a zlé pryč.To je ta nejhorší spotřebka,možná ani ta spotřebka to není.Jsou to absolutně vyhozené peníze.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

A co lepšího do 1000 sehnat?

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

trebárs teslu AZS 223

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

A to tuhle čínskou srandu překoná jo? big_smile

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

z prehladom...
tá činska sračka zhorí po roku, AZS bežia dlhe roky a šste dlho budú

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Ale budu muset na tom vyměnit spoustu kondenzátorů a neříkej mi, že za těch 20 nebo kolik let se číňani té tesle nepřiblížili? Proč by to mělo po roce shořet?

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

kup si teda toho čínana a neotravuj debilnými otázkami!

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

No dobře, jen jsem se ptal. Nemá tu někdo AZS 223 k prodeji?

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Hoď oko na Aukro, teď jsou ta myslím dvě AZS 223.

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Můžu se jen zeptat proč by se ten čínskej zesilovač měl do roka odpálit? JJ, na aukro jsem koukal, ale 1100 je docela dost + cena nových kondenzátorů...

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Protože je tak stavěnej.
Tak si kup nějakej Transiwatt

Re: Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Každému soudnému člověku který se o tohle alespoň trochu zajímá musí být jasné ruce pryč od toho čínského šmejdu. Začínám mít dojem že i toho AZS 22X bude pro tebe škoda protože pokud není úplně v prdeli hraje velice slušně, jen ho nehnat do extrémů protože na 8R repro není.

Našetři si na nějaký technics, dají se koupit slušně výkonné i za 1500. Najdi si to přes google.

Příspěvky [81 až 100 z 206]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Výběr levného zesilvoače/receiveru?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£