Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil Fox_25 2. 12. 2010 16:50)

Téma: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Ahoj, už delší dobu přemýšlím že bych s porovnal svoji sestavu s něčím trochu dražším. Ale vzhledem k tomu že CD player stál 100,- AZS 222 500,- a repro pioneer 900,- to nebude problém. Mám repro Pioneer CS-E531, pak pajc TR 1610 které nemá ani cenu zkoušet než jim někdo udělá druhé výhybky. K tomu zes. AZS 222, technics A700mk3 který je sice zvukově odpad ale vzhledem k jeho provedení(i uvnitř) které se tváří jako highend se může srovnat co dokázala tesla a technics. CD mám Technics SL-PG470A.

Mobilní jsem ve zlínském kraji, nejlíp Valmez, Vsetín, Rožnov apod. Poslouchám vážnou hudbu, převážně klavír, sem tam Landu, Suzanne Vega.

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Škoda že nemáš aparát trochu víc na úrovni.. wink .Taky by mě zajímalo porovnání mé sestavy s jinou, ale aspoň obdobné kategorie. Zkusit nějaký jiný třeba lepší DAC, elektronkový konec atd.. Takhle je to pro mě vcelku nezajímavé a nestojí to bohužel za vynaložený čas.

Můj aparát ve zkratce: NTB - M2techHiface - Rotel RSP1066 - DPA380 - JBL Ti5000

(upravil Fox_25 2. 12. 2010 21:36)

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

To se nedá nic dělat, snad jen příští rok bude poladěný ten AZS od Sinclaira jestli se mu do toho bude chtít. A u těch repro pozor, i když mají cenovku 1200 tak hrají hodně dobře. Je to vyšší střední třída pioneeru i když 32 let stará. A na Dacana se už nechystám. Chci lepší CD a gramofon. I když velice mě láká s nějakou profi zvukovkou dělat HD nahrávky gramo a pak to přes PC nechat hrát. Ale to až bude lepší zbytek.

A s tím co máš za sestavu bych byl jenom nas*aný jak mi to hraje, ale přiznávám že srovnání mě zajímá.

Příští rok budou i peníze na lepší komponenty, jenže teď nevím co v budoucnu koupit.

(upravil Vojta 2. 12. 2010 21:47)

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Když vydržíš tak do konce roku až leden tak ti předvedu 2x10" Fane studio v 65 litrech + BC 160 na zvukovodu HE100 a pod tím 320 litrový subbas osazený 2x ARO 9408. Vše krmeno Aldaxy (250W na basy a vrchy 2x100W při průměrné citlivosti beden 97db v rozsahu od 35hz-18kHz). Zdroj signálu starší přehrávač JVC, gramec NC 470 a kazeťák Pioneer + PC. smile

Jinak aby jsi pochopil proč tak ty vršky právě dokončuji. Sub hraje již 2,5 roku.

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Ty repro by mohli byt zajimave... smile I když jen o hlasitosti to není..  Horší je to už se zdroji signálu, máš aspoň k tomu NC470 actidamp?

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Nemám to na hlasitost, jen dělám zvukaře a i doma si chci občas pustit trošku více nahlas hudbu a pocítit to jako na koncertě alespoň v rámci možností. U basovky jsem naměřil v pokoji cca 120db a to se nedalo ani vydržet. Takže přeci jen bedny velký ale jsem rád když virbl pěkně pleští do uší a kopák mi lehce zdvihá triko smile

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Ok, budu se těšit. Ty pioneer se ti citlivostí(ani výkonem) rovnat nemůžou, mají 90DB/W. Ale vzhledově jsou krásné.
http://www.vintage-audio.com.ua/en/cat/82/108.html
http://i104.photobucket.com/albums/m171 … 77-028.jpg

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Vojto, ty si maniak. Tu sestavu bych taky skous, ovšem při takový citlivosti bych to budil nejvejš sluchátkáčem lol

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

U mňa je k vypočutiu zostava bedne ARS850, zos DPA380, predzos NAD1155. Zdroj signáu je PC cez zvukovu EEMU0202 alebo DVD rekordér sony, tuším GX3... Nieje to žiadna super drahá hájend zostava, ale hrá to.

Web

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Fox_25:
Kdyžtak mrkni do mého sousedního tématu. O něco podebného jsem se také snažil.

Xhibit:
Byl by možný poslech ?

Web

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Tak domluvit by sme se mohli i kdyz asi uteces az uvidis v jake mistnosti to mam big_smile. Tyhle velke repro jsem jeste neplanoval, nicmene se naskytla koupe, dalsi moznost kdovi kdy, tak sem do nich sel hned. Behem pristiho roku se me snad podari prestehovat do vlastniho, kde uz bude pocitano s poslechovkou smile.
Problem bude asi ale termin, delam ve 4 smennem provozu, a jeste pulku volna travim uplne mimo bydliste..

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

drd
Já už se tam díval a psal ti mail.

Re: Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Nepřišlo nic.

Web

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Chtěl bych porovnat s někým svoje audio

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£