Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [17]

Téma: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

mam xfi titanium
cetl jsem hodne o modu ze kdyz vymenim stavajici opampy za lm4562na tak se kvalita zvuku rapidne zvysi

je to pravda?

potrebuju kvalitni zvuk na hry .....hraju zavodne hry ve kterych slyset protivnika co nejdriv dava samozrejme vyhodu

umozni mi tedy lepsi opampy slyset "dale" nez ostatni hraci?


dalsi vec jsem zjistil ze auzentech vyrabi zvukovky kde se daji opampy vymnenit

ale nemuzu najit jestly u karet raider a studium se daji vymenit opampy ktery ovlivni zvuk ze sluchatek
a dalsi vec je treba k vymene opmapu mit ty jejich se specialnim s adapterem nebo se tam daji hodit jakykoli

jestli mate nekdo zkusenosti s modem x-fi karet nebo auzentechem pls poradte
dik

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

Kdybys použil to co máš na krku, nemusel by ses ptát. Samozřejmě, že ti nový operáky neumožní nikoho dřív slyšet. A být tebou raději se do ničeho takovýho nepouštim. Jestli si myslíš, že s jinou zvukovkou nebo operákama budeš hrát líp, zbláznil ses...

Web

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

tak lepsi zvukovka ti umozni slyset neperitele driv to mam vyzkouseny

de mi ted o ty opampy

a o ty auzentech karty jestli nekdo nevi jestli sou ty opampy menitelny i pro headset output nikde sem to nenasel

(upravil little 4. 7. 2010 16:36)

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

To co píšeš evidentně vypovídá o tom, že o audiotechnice vůbec nemáš páru. Pokud máš na mysli slyšet nepřítele třeba v Counter Striku nebo podobné střílečce, tak by se to rozhodně dalo řešit, ale výměna opampů je blbost. V tomhle případě bys prostě potřeboval zvýraznit určitou část frekvenčního spektra na úkor zbylého. Nedá se to náhodou udělat softwarovou cestou přes nějaký systémový ekvalizér? hmm

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

ja o audiotechnice nevim vubec nic.............

equalizer je u ty xfi karty co mam.....mam uz nejaky nastaveni pro zvyrazneni coz mi pomaha


myslel jsem ze cim lepsi karta tim muzes slyset vice veci coz ve hrach znamena i dale---------kamarad co ma xonar d2x slysi dal nez ja

takze lepsi opampy mi nepomuzou slyset vice veci ve hrach?

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

no a teď už víš, žes myslel špatně. koukám, že máš vyzkoušený něco co nejde, gratuluju.

Web

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

yellow_ade: tak si kup tu samou zvukovku co má kamarád a uslyšíte "dál" oba stějně, ne?

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

no spis to vipada ze vy o tom taky nic nevite

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

Hlavně že ty víš jak vYpadá český jazyk...

Web

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

vyčisti si uši a budeš počuť dalej... tvoj kamarat ma zrejme lepšie uši big_smile

Web

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

výmenou OPA ďalej určite počuť nebudeš. možno na niečom kvalitnom budeš mať výhodu, ale aj tak sample v hre až takú extra kvalitu nemajú. menil som opampy na nejakej x-fi, myslím že to bola x-treme gamer titanium alebo niečo podobné, no židena extra kvalita. tá sa rapídne zmenila pri napojení na externý DAC a výmenou predzosilňovača. ak si na to trúfaš, nikto ti asi lepšie neporadí než keď si to overíš sám. ja som to ale nepocítil na kvalitnej hudbe, nieto ešte na hrách.
ale ak to chceš skúsiť, tak si naprv zožeň kvalitnú pájkovačku a odsávací pásik. naprv som spojil nožičky cínom aby som ich nahrial všetky naráz, opamp mierne špendlíkom podpáčil a tak odpájkoval najprv jednú stranu a potom druhú. naložil nový, pripájkoval a prebytočný cín odsal tým pásikom. chce to cvik a pevnú ruku, najdi si na youtube nejaký "smd soldering tutorial", ale najprv na eBay-i zožeň smd soldering training kit.
asi tak... ináč kartu som dávno predal...

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

Daj si nabuduce lentilky namiesto antibiotik. Placebo u teba urcite bude dobre zaberat.

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

warezo moc dik za odpoved

na tu vymenu predzosilnovace si asi zatim netroufam
ale zkusil bych ten exerni dac......pomuze to i bez vymeny toho predzesilovace?
muzes mi prosim  poslat link na nejaky dobry externi dac.

diky

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

vhodný externý DAC ti ja asi veľmi neporadím, ja som si postavil HS-DAC (info nájdeš tu na fóre) a predzosilňovač som nemyslel na zvukovke, ale medzi DAC-om a koncovým zosilňovačom... poradiť ti nejaké vhodné riešenie si veľmi netrúfam, snáď to skúsi niekto iný, alebo samoštúdium. možno na nejakom hráčskom fóre o tom nájdeš viac.

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

http://www.casea.eu/produkty.php?p=Case … %20Digital

tady ho máš i s tím preampem a už prosimtě přestaň snít a spadni na zem. Jo a nemusís se bát. ani s tímhle Dacem nikoho neuslyšíš dřív.

Web

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

teoreticky lepšia zvukovka bude mať detailnejší a presnejší zvuk a vdaka tomu môže byť počuť aj to čo na starej zvukovke zanikalo v okolitých zvukoch ale nemusí to tak vôbec dopadnúť...  Ako písal little, toto bude najlepšie riešiť nejakym ekvalizerom.

Re: zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

Ano, ale to je opravdu hodně velká teorie. On totiž i integrovanej realtek stačí na to, abys slyšel kroky a výstřely. A to že uslyšíš AK47 ještě o něco prokreslenější a kovovější možná oceníš, ale výhodu ti nedá vůbec žádnou.

Web

Příspěvky [17]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » zvukovka s vymenitelnymi opamp nebo modding x-fi titanium

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£