Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 299 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 297 298 299 300 301 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [5,961 až 5,980 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Máš to hezké, i když to není audio, nejsou tam elektronky, je tam procesor a není tam Arduino wink Je fajn vidět poctivou práci. Já bych to neuměl ani bych na to už neviděl. Pokud dotáhneš do konce i sw, palec nahoru.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Že já blbec na to nepřišel už před třemi roky! Moc neprovolám, donedávna jsem by na tarifu Twist Start (6 Kč/min), na webu se dá nastavit ještě jiný tarif za 4, ale existuje ještě Twist Plus za 2,50, který je "kamuflovaný". Přes SMS že prý nemám nárok, přes asistentku hladce. Nedávejte TM tolik nažrat! big_smile

https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Plus.pdf
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph … 7#p9990162

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To jako dneska skutečně někdo ještě platí 6 kč nebo i 4kč za minutu hovoru ? yikes Kde jsi spal Tondo ?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jsou tací exoti! big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já ani netušil že nějaký nenažraný operátor ještě dokáže účtovat 6 kaček za minutu, ale je fakt, že takhle se chovají všichni, platíš, na nic se neptáš, nestaráš se a oni to tak nechají, i když už třeba daný tarif dávno nenabízí. Zajímavé je , že když je to nevýhodné pro ně, to ti hned volají, jak bohužel tvůj tarif byl zrušený a musíš si vybrat jiný dražší big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jsi nasraný, ale platíš nám, a tučně, až budeš moc nasraný, není problém s tím něco udělat. No nejsou blbí.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

JJ, tak jsem to myslel, chovají se tak všichni operátoři, provideři internetu atd....

(upravil ondra Ch 3. 2. 2017 22:17)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pro Hazyse:
Máš to pěkný,jen nechápu proč už jsi předem přednasranej?
Na věci s jednočipama jsem blbej, takže obdivuju každýho, kdo toto umění ovládá. Já tak maximálně to audio smile
Zaujali mě tam ty dvě "LAN" tráfka, co s nima oděluješ?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já si myslím, že Hazys alias Jan16, alias Jan Sixta to ani jinak neumí. Spíš si myslím, že ten jeho negativní pohled na věc jej jednou zabije (infarkt) až se fakt pořádně rozčílý.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Když jsem šel do města, zastavil mě kámoš, abich se stavil, že my něco dá. http://stiglitz.rajce.idnes.cz/Sony/
Jeden z posledních modelů, tipuju. Nehledal jsem ještě nic, negooglil, jenom jsem zjistil, že na obě strany normálně převíjí, přehrávání nefunguje, a přistroj v pracovní poloze dost hlučí. (motor, setrvačník) Když jej nakloním dozadu, hluk mizí. Motorově ovládaná dvířka kazety taky vidím prvně, tedy ne vidím, ale vlastním. Jednotlivé funkce zařazuje naprosto neslyšně.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitzi, hezký strojek, za opravu stojí, pokud neodešel nějaký nesehnatelný šváb. manuály najdeš snadno na netu

Web

(upravil Anti 4. 2. 2017 13:20)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Měl jsem kdysi 710tku,dobrý strojek.Podle toho naklonění bych tipnul ložisko setrvačníku...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten Sony strojek není "bohužel" direct drive, takže oba setrvačníky jsou honěny motorem přes další gumu. Buď je nějaká guma kaput když to nepřehrává a nebo prokluz či přidřené ložisko. Rozkuchat a podívat se smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nevím jestli by mělo cenu zakládat extra vlákno . Tak to dám sem . Udělal jsem něco jako tutoriál jak leptat do hliníku chloridem železitým. https://youtu.be/IVYT881fztI

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Core88: Tuhle myšlenku jsem měl už před mnoha lety jako způsob popisu panelů pro zesilovače. Nikdy jsem to neuskutečnil, protože nemá přístup k plotru. Šlo by to ale i obyčejným louhem na odpady. Není ke hliníku tak agresivní jako FeCl. Kdybys to chtěl třeba ještě zkusit, zajímalo by mě, jestli by tím louhem šel hliník osvícený fotocestou.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tubamusic, na jemné nápisy to moc není, navíc černění hliníku chloridem železitým není moc otěruvzdorné.

Louhem uděláš akorát špinavou šeď, ale dá se alkalicky udělat i hnusná zelenošedá smile. Pěkná odolná černá se dá udělat chrom-manganovou lázní, ale to se dělá zahorka a běžné masky to asi nevydrží.

Web

(upravil Crifodo 4. 2. 2017 19:05)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Core88, pěkný, hlavně na podívání, nějak mi ta zrychlená zvuková stopa k videu evokuje večerníčky Pat+Mat smile
U členitějších nebo jemnějších prvků by se to už plotterem a přenášecí fólií nedalo zvládnout a tam by asi bylo dobré vrátit se k umění z polygrafie v před-digitálních časech, podle obvyklého nosného materiálu se mu říká zinkografie. Možná se někde v tiskárnách ještě válí materiál na štočky. Desky bývaly už z výroby opatřeny lakovanou zadní stranou a jen se chránily hrany asfaltovým lakem. Motiv leptu se tradičně přenášel fotorezistem podobně jako u DPS, tady se používal obarvený PVA který se před leptáním zapékal pro zvýšení odolnosti vůči leptadlům. Štočky se leptaly kyselinou dusičnou a aby se nemusela provádět ta pakárna s korekcí podleptaných hran pod maskou, přidávala se do leptacího roztoku nějaká těkavá organická látka a roztok se přiváděl na desku pomocí trysek, ale fyzikální princip jsem nějak nikdy nepochopil nebo mi to neuměl nikdo vysvětlit (že to neleptá boky, ale přednostně plochy).
Tubamusic: louh by asi docela likvidoval obvyklý používaný Positiv 20, musel by se použít negativní fotorezist občas inzerovaný v rolích.
Podobnou metodu jsem použil na leptání (nebo spíš obarvení) nápisů do leštěného nerezu na pouzdra trafáků (decentní kombinace matný/lesklý), které jsem tu kdysi nabízel než mi jiní vysvětlili, že když budou chtít, koupí si to z Emeriky za dva dolary.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tubamusic: Plotr má dneska kdejaká reklamka a neni to ani moc drahý . Tohle stálo asi 200 a to sem nechával vyřezat logo JD + 6 dalších podobně složitějch obrázků.

Leptání louhem , taky sem to někde viděl ale do toho se mi moc nechce protože je to horší žíravina než ten chlorid .
Když sahneš do chloridu tak se ti celkem nic nestane louh leptá kůži .
Navíc já ten chlorid používám 2x , napřed s ním leptam plošný spoje a pak hliník.
Fotomaska by šla taky a nechali by se s ní udělat i jemnější detaily než stou samolepkou ale nešlo by to leptat v louhu , protože louhem se vyvolává fotomaska.

Jinak co se týká jemnosti detajlů tak se nechají udělat i fakt jemný detaily ale musí se to leptat jen zlehka a ne moc do hloubky tohle vyleptal kámoš na kytarovou krabičku https://scontent.fmad3-4.fna.fbcdn.net/ … e=58FEB21C  jako leptací masku použil modrou nažehlovací folii pro výrobu plošných spojů .

Tady je ještě pár fotek hotovýho loga z toho videa to moc neni vidět http://core88.rajce.idnes.cz/Leptani/#2 … 001323.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem v rychlosti shodil kryt, jeden plochý řemen je namotán na řemenici motoru. Docela mne zarazila cena.
http://www.hifi-wiki.de/index.php/Sony_TC-K_711_S

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No já teda nevím, ale lépe by to bylo asi leptat v kyselině chlorovodíkové. Chlorid hlinitý vznikne tak jako tak, ale při leptání v chloridu železitém, navíc použitém, se vylučuje na leptaném místě železo a měď.

Původně jsem myslel, že používáš chloridové černění, až Crifodo mne upozornil, že vybarvení děláš barvou.

Web

Příspěvky [5,961 až 5,980 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 297 298 299 300 301 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£