Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Dvoucívkové repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Dvoucívkové repro

Nazdar, je lepší pro dvoucívkový reproduktor aby měl SPV250 zapojenou na jednu cívku anebo lepší použít třeba SPV100 pro každou cívku a oba moduly napájet stejným signálem?

Re: Dvoucívkové repro

jakou má impedanci ta cívka?

Web

Re: Dvoucívkové repro

Pokud se jedná o sub pro 2.1 tak je nejlepší mít na každou cívku vlastní vlastní zes a vlastní filtr, co cívka to kanál.
Pro 5.1 paralelně a jeden zes.

(upravil madeindoma 31. 3. 2010 9:02)

Re: Dvoucívkové repro

jedná se o 5.1, reproduktor monacor SPH390TC o impedanci 2x8Ohm

Re: Dvoucívkové repro

A to chceš jako provozovat s SPV 100? To snad ne... A pokud jde o mě, použil bych jeden koncák a to ať je to kino nebo stereo. Ale pořádnej. SPD400 by mohlo byt akorát pokud budeš stavět z Aldaxu. Pokud ne, mohl by byt zajímavý i ten Detonation DT500, co prodává Jofi.

Web

Re: Dvoucívkové repro

cívky paralelně k sobě a nějaký 250W zesík musí stačit smile na doma s rezervou

Web

Re: Dvoucívkové repro

Sry 2x300W max, RMS 2x150W, takže aldax SPV250 vítězí a zapojím to jen na jednu cívku 8Ohm.

Re: Dvoucívkové repro

povídám paralelně k sobě

Web

Re: Dvoucívkové repro

Ja mám Monacor SPH250CTC 2x8ohm, 2x100RMS, 2x150MAX paralelne na SPV100 a nemôžem si sťažovať, výborne si rozumejú. Mám 2.1, počúvam hlavne hudbu.

Re: Dvoucívkové repro

Na jednu cievku to nezapájaj, to je hlúposť, buď dve paralelne pre lepšie využitie výkonu znásilňovača, alebo do série pre vyššie Bl, aj keď v prípade 2x8Ohm skôr iba paralelne alebo duálne.

Re: Dvoucívkové repro

mozem sa spytat aky je rozdiel vo zvuku ked to zapojim do serie na 16Ohmov alebo paralelne na 4 ju ma dvojnasobnu zatazitelnost ale neviem co je Bl vlastne som to z vysvetlenia na fore nepochopil big_smile len tak ma to zauima

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Dvoucívkové repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£