Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Seas distribuce

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [17]

Téma: Seas distribuce

Kdo (všechno) v ČR distribuuje Seas?

(upravil Frank 4. 6. 2007 17:52)

Re: Seas distribuce

zeby www.seas.cz ? smile

Jestli Ti stačí v ČSR, tak www.audium.sk a náš mengel252

Re: Seas distribuce

pokud vim tak i jjj-sat jeste prodava smile ale ja uz bych repro v CR vickrat nekoupil.... to bych radsi udelal hromadnou akci...

Re: Seas distribuce

Copak? Poděl se s námi o nadávky, kam si je směřoval smile?

Web

Re: Seas distribuce

nikam sem nic nesmeroval smile pouze sem povazoval za nutne zdelit svuj nazor. Ceske obchodniky velke obednavky moc nezajimaji (nebo ani nemuzou tolik slevit...to nevim) a mengel zas nemuze jit az tak dolu aby to melo vyznam. toz tak. pokud bych potreboval ale jeden kus repro tak kldine tu ale pokud potrebujes 10 a vice tak si radsi udelej groupbuy

(upravil check 4. 6. 2007 21:46)

Re: Seas distribuce

Tím chceš něco říct k tomu groupbuyi u seas.cz (jen to řekni, ja rád kritiku)? Tam jde hlavně o ty výprodejový seasy, i když TBFCG z madisoundu na tom byly s cenou podobně, leč ne každý den je posvícení. Z Čech to taky neni takovej risk.

Web

Re: Seas distribuce

nn proti tomu vazne nic nemam smile s p.Janurou sem jeste neobchodoval... Cena zaty vejsky je vazne dobra a v usa uz je nesezenes smile ale kdyby je tam vyprodavali mel bys je tak za 250kc/kus. Jak rikas kazdej den neni posviceni smile i tak je to vic nez dobry...

pzn. Kdyz tu akci rozsiris a pozbiras lidi nejen na tyhle vyskace ale i treba na jine repro tak sam uvidis ty ceny...treba takovou L22rn4xp ti bude schopnej urco dat za 2000kc/kus ale jak rikam chce to nakup aspon za 50-60tis Kc. Ale uprime to posbiras s 5lidma co chteji seas 3p...

Re: Seas distribuce

Pan Janura je dobrej, vyřízení objednávky vcelku rychlý a když jsem požádal o "zaokrouhlení ceny" o -50Kč tak mi vyšel vstříc. wink

Re: Seas distribuce

Thales: Jestli máš jasno a peníze, tak se přidej k nám, sleva bude.

Web

Re: Seas distribuce

Taky bych se přidal,ale potřebuju nějakej projekt na 3pásmo s 10ti palcovým basákem. Nebo uvažuju o aktivních vyhybkách.Ještě nevím.

(upravil check 5. 6. 2007 22:14)

Re: Seas distribuce

Já myslim, že poslední dva hliníkový projekty tady na webu by se daly bez skrupulí okopírovat a výsledek by byl echt mlask. Akorát ty vejšky 27TBFCG, ale to neni moc velká úprava.
Ještě jeden člověk by šel do něčeho podobně velkýho, takže bych žádal nekompromisně 34% slevu. Kdyby nebyla, tak si to koupíte v dalším madisoundu. Máš tento měsíc 10900Kč? Pakliže ano, mám to zkusit vyjednat?

Web

Re: Seas distribuce

To se ptáš mě? což o to peníze by byly a věřím,že ty poslední projekty se seasem jsou dost dobrý,ale jak říkám,když už to budu dělat,tak chci nejspíš ten 10ti palec....  kdyby byla možnost to někde slyšet,tak bych mooožná změnil názor...

Re: Seas distribuce

Lado ja ten seas hlinikovej 10" doma mam. Jestli chces klidne muzes prijet smile mam doma i L21 v bedne..a L22 taky jen jeste ne v bedne smile

moc sem totiz nepobral co vlastne chces slyset smile

Re: Seas distribuce

Myslel jsem tím slyšet ten 8mi palec. Odkud přesně jsi? Olomouc nemám moc doleko.

(upravil Thales 6. 6. 2007 13:20)

Re: Seas distribuce

check
Já teď peníze bohužel nemám, chtěl jsem jen předložit nějaký ceník kamarádovi který o tom uvažuje. V budoucnu ale určitě něco kutit budu tak bych se rád začal poohlížet - bude to běh na delší trať. Teď si chtě nechtě musím koupit nový PC protože mě svou pomalostí připravuje o čas a nervy a ještě se cpou peníze do oprav na baráku (loni započata dost rozsáhlá rekonstrukce). Seas u mě až tak za rok nebo dva sad

Re: Seas distribuce

lado psal sem ti mail ale zatim zadna odpoved... No dyztak co to dokaze si muzes predstavit na dawsoovych psakach ten je tam ma taky... nevim jak vic bych ti jeste pomohl... smile

Re: Seas distribuce

Byl jsem teď odjetej na Slovensku,tak proto žádná odpověď  Rád Tvojí nabídky využiju.

Příspěvky [17]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Seas distribuce

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£