Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Peavey CS800 . Prosím o radu (Nadmerné sa zohrieva jeden kanál)

Stránky: ««« 1 2 3

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [41 až 48 z 48]

41 ...editoval Otas (12. 2. 2021 5:50)

Re: Peavey CS800 . Prosím o radu (Nadmerné sa zohrieva jeden kanál)

Sorry, překlep, MJ15024, omlouvám se. V textu bylo myšleno, že postačí ten levnější bez písmene G.
A zrovna na důležitém místě sad .
Poslední dobou mi občas kiksá bezdrátová klávesnice sad a já to přehlédl.

42

Tohle je důvod, proč jsem všecky bezdráty vyházel. Už dost na tom, že se mi smekne prst nebo nedomáčknu klávesu...

43 ...editoval horemic (12. 2. 2021 13:15)

Otas,G před léty označovalo bez olova.Jestli to tak je i dnes,netuším,ale žiju v tom.
Jinak CS-800 jeden uživatel nazval "špagetové město".Upřímně,opravu nikomu nezávidím,a přeji pevné nervy.Vlastním CS.400 a to je jen "malé špagetové město".Repasované jsou oba typy výborné stroje.Se zapnutým limiterem a provozovaný do správné impedance nezničitelné.Doporučuji u nich zkontrolovat,naformátovat filtrační elektrolyty a zkontrolovat původně tři metry dlouhý pro evropské verze pravděpodobně v Rakousku vyrobený napájecí kabel.Vyčistit a zkontrolovat fastony.

44 ...editoval Otas (13. 2. 2021 6:14)

Horemicu, je to velmi pravděpodobné, v datasheetech obou trandů jsem nalezl jen minimální rozdíly téměř na úrovni přesnosti čtení v grafech.
Proto jsem doporučil o fous levnější typ.

A jinak díky za zkušenost, já s těmito typy zesilovačů nemám žádnou. Lukasikovi se bude určitě hodit.

45

V čom je lepší ten bezolovnatý ak smiem vedieť ?

46

Lepší ? Právě naopak, poskytuje víc studeňáků... smile

47 ...editoval Otas (13. 2. 2021 6:12)

lukasik145 napsal:

Olovo (těch pár mg, co tam může být...) není lidskému tělu příznivá látka, až se ten trand bude jednoho dne likvidovat. Tak určitě zasedal parlament, poslechl ochránce přírody a cosi doporučil sad.

48

Otas napsal:
lukasik145 napsal:

Olovo (těch pár mg, co tam může být...) není lidskému tělu příznivá látka, až se ten trand bude jednoho dne likvidovat. Tak určitě zasedal parlament, poslechl ochránce přírody a cosi doporučil sad.

Myslel som si ale neveril som to ,že pre takú blbosť by sa vyrábali drahšie tranzistory .

Příspěvky [41 až 48 z 48]

Stránky: ««« 1 2 3

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Peavey CS800 . Prosím o radu (Nadmerné sa zohrieva jeden kanál)

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£