Re: Kopie EAW???

D220Ti je sice levná, ale sračka to není. pěkný vejšky jsou opět otázkou chuti. všechny drivery právě od 220Ti vejš maj vejška pěkný, a rozdíl tam je snad jen v charakteru zvuku kvůli materiálu membrán (mylar vs kov) a v zatižitelnosti - i DE160 zahraje pro ty BC suby dost nahlas.

Re: Kopie EAW???

Aha to já nevěděl!Já jsem koukal na cenu a D220ti za 998kč a to mi právě připadalo dost málo,tak jsem si myslel že to tak dobře nehraje.Já jsem jenom chtěl aby ty výšky byly trochu předymenzovaný aby něco vydržely když to třeba pojede trochu déle na max.Myslíš teda že by ty Selenium D220Ti nebo třeba i BC DE12TC stačilo?To máš zase nějaký prachy ušetřený a zase je blbost si kupovat drahý drivery když to stejně nevyužiji naplno,ne?

Re: Kopie EAW???

To Jardapeši: Rád bych se vyjádřil k těm sračkám o kterých si hovořil. Nevím co máš proti eminenci, ale budiš proti gustu žádný dišputát. Ale jestli jsi D220Ti v  HM 25 - 25 ještě neslyšel, tak ji raději neber do úst. Sám teď  ladím EM151 právě s tímhle driverem a musím se ho zastat.  Projev je naprosto jasný, zřetelný, srozumitelný a čistý. Zkoušel jsem to v garáži 5 x 10 m a při dvou kusech těch boxů vybuzených 100W příkonem je pobyt v garáži spíš otázkou výdrže každého jedince. Nad 100W to budím jenom venku a většinou hodně pozdě večer. Směrové vlastnosti jsou myslím přiměřené třídě, do které D220-ka patří. Zatím jsem neměl žádný problém a stačí mi to boatě ke dvěma 18´´ subbasům. Ale kup si co chceš záleží na tobě.

Re: Kopie EAW???

Jawis: no D220Ti je urcite prave za ty penize velmi dobry driver, ale DE250 je o dost jinde (lepsi).

(upravil jardapeši 20. 10. 2008 17:25)

Re: Kopie EAW???

No hlavně mě nezabte!Já to nevěděl že je za tu cenu dost dobrej,ale prostě mi nevysvětlíš že je stejně dobrej jako třeba BC De12TC nebo DE160 a výš!já vím že to na to stačí,ale prostě když tam budu mít BC 12HPL76 nebo 15HPL76 (to si ještě rozmyslím) tak se mi moc nechce k tomu brát driver za 998kč,no nevím v driverech jsem laik ale když mi někdo(odborník) řekne že je to na stejný ůrovni jako de12tc/nebo de160 tak je jasný že vezmu tu D220ti.

Re: Kopie EAW???

Ono je to tezky takhle porovnavat: D220ti je urcite lepsi v tom ze toho vic uhraje nez DE12 (D220 ma vetsi civku a citlivost), DE12 bude pravdepodobne lepsi zvukove...

Takze, ktery je vlastne vic lepsi?

Re: Kopie EAW???

Ano, D220Ti víc vydrží, a pokud by se měl brát rovnocennej soupeř co se výkonu týká, tak snad DE160 by byla, a teď jen jestli ti bude znít příjemněji, když membrána není kovová. Na eminenci neradno nadávat bez důvodů. Jo, nemá takovou citlivost, ani parametry, ani materiálovou úpravu jako konkurenti s dvakrát vyšší cenou - kupodivu pro někoho. Ale ty repráky krom toho že maj tendenci na vlhku reznout jsou uplně v pohodě, a na vnitřní použití docela slušné.

Re: Kopie EAW???

Je velice pravděpodobné že DE160 bude s ohledem na cenu o něco lepší. Jestli do toho ty prachy chceš dát, tak je to určitě dobrá volba. Na druhou stranu si ale nemyslím že bude hrát tolikrát líp, kolikrát je dražší oproti D220Ti.

Re: Kopie EAW???

To je zas problém toho, že s D220Ti nějsou odladěný lepší věci, a hubert je snad ani nechce ladit. A něco zas prozměnu má, ale tutlá si to v nějaké své složce, a posílá to jednotlivým zájemcům na mail... Ale tady není měření "kolikrát líp" za kolik peněz na místě. Musí se brát v úvahu mraky jinejch věcí než SPL a jakýsi zvuk za peníze.

Re: Kopie EAW???

D220ti ma takovy lehce kovovy nakraply zvuk - BC zneji mnohem lepe. Znam lidi co rikaji Selenium driver uz nikdy, nekomu to tolik nevadi... to je asi na kazdym.
Koneckoncu je asi mozny zajit si do prodejny prodancu a nechat si tam dve bedny s temito drivery pustit (neni to sice uplne dokonale porovnani, ale nejaky dojem to udela...)

(upravil jardapeši 21. 10. 2008 20:06)

Re: Kopie EAW???

Tak to jsem z toho blázen!Tak já nevím.Asi mi nic nezbyde,než
zkusit napsat Hubertovi co si o tom myslí on.ale jinak díky chlapy a určitě se ještě ozvu.už jsem si přivezl material na ty subbasy a o výkendu se do toho pomalu pustím.Zatim dík a pic