Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Mám prosbičku. Hledám někoho kdo má tyto reprobedny? V okolí pokud možno Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziřičí, Vsetín... A pod. Plánuju stavbu pro kamaráda, ale on by to nejraději první slyšel? Kdyby někdo mě, prosím ozvěte se.

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Jeden pár kolega střelil nějakým barovým muzikantům do Vsetína.

Web

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

koukni zde do projektů a "ke konkurenci". někdo ho určitě má. vím to, taky jsem hledal...
Jinak to samozřejmě jde osadit něčim alternativním - lepším. nejen Eminence.

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

co bys podoručoval crashi? mam tu jednu nevyužitou kappu 15 LF pro. Myslíš že by se to s tim dalo taky použit? slyšel jsem že kappa je na tom hůře se středy...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

ano. pouzit by se to dalo, ale klesne celkovy SPL na ukor lepsich basu...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

on to chce použivat na hrani drobnych diskotek, ale bez subu (moc tahani, pro něj) Tak že by měl jen 2 bedny... Já mu tlačim tu EM 151, on chtěl puvodně nejake 3pasmo, s 15 basem... ale podle mě je ta EM 151 lepší...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

tripasmo je podle me hovadina. dvoupasmo urcite vyjde lepe. Nevim zda zrovna stavet s Kappou15LF pro, ale neco bude basoveho odladeneho i na prodance.

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

tak jde o to že tu kappu mam doma. jn, je tam. přimo odladěno s kappou. jen u toho RCF nevim jak je to s max zatiženim, a to B&C Speakers DE250 je cenově trochu někde jinde... smile

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

jestli k tomu nechce sub, tak urcite kappaLF nebo neco jineho basovejsiho.
To RCF N350 je urcite v pohode co se tyka zatizeni v takove bedne...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Tak on k tomu ma stejně zes co dava nejvic 300W(8ohm). a ono to na take to "domácý žvákání" stačí...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Jako ani nevim jaka te vedla uvaha k tomu, ze by to RCF nestacilo vykonove... ma 44mm civku, to je az kam,,,basove verze repro maji obvykle nizsi citlivost, takze k nim mohou jit i slabsi drivery...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Jen mi to přišlo zajimave ten rozdil 600W bas a 40W driver... ale máš pravdu. nepodival sem se na citlivost... moje chyba.

(upravil hanzs 23. 9. 2008 21:44)

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Kazdopadne je to pomerne slozity urcit, jaky driver je jeste ok, ktery uz ne, musi se vzit v potaz:
- rozdil v citlivosti bas vs. driver
- delici frekvence
- vlastni zatizitelnost driveru (zjednodusene dano prumerem civky)
- pouzita horna (uzsi obvykle maji vetsi citlivost nez s velkym uhlem)
... a mozna jeste neco dalsiho...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

hanz: ano. Je to basák, proto potřebuje dělit nízko už z principu, a proto to RCF není zas až tak uplně naddymenzované jak to vypadá.

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Crashpc: je to tam deleny uplne stejne jako delta 15 + D220i...  a napr. DE250 ma stejnou citlivost i prumer civky... je to uplne v pohode...

Re: Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

netvrdil jsem že není. Hubert není zvědavej aby mu pak před krámem ležely tucty "lebek" v podobě odpálených driverů nebo nasranejch uživatelů. Jen je to někde dymenzované lépe, a pak se s tím dá trošku víc prasit...

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Prosím, kdo máte EM 151 Kitt??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£