Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » středové repro 10x10cm??

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: středové repro 10x10cm??

Potřeboval bych nějaké "mini repro" do auta. Do dveří. Je to Nissan 100 NX, a místa je tam doopravdy po skromnu. Chtěl bych aby to hrálo pouze středy. Bas je v kufru a výšky na přístrojovce. Hlavní je aby to mělo 4 Ohmy, a pokud možno, vyžší citlivost. Zatížení aby se pohybovalo cca okolo 30W. Díky na radu.

Re: středové repro 10x10cm??

No, středy by asi nebyly moc příjemný k poslechu... Čili spíš myslíš středobasy. Co máš za výšky?

Re: středové repro 10x10cm??

mam doma org. repro z Nissana Patrol 10*10cm od firmy Canton, bola to org.vybava v luxusnom Patrole, neviem bolo my trosku cudne ze od Canton a ten rozmer 10*10 je tiez take zvlastne.Ak chces za symbolicku cenu ho mozes mat.

Re: středové repro 10x10cm??

Canton normalni a 10x10 je taky standardni rozmer... Co je na tom cudneho?
Mathes, delaji se i 3pasmove autosestavy...

Re: středové repro 10x10cm??

Michale neviem aka znacka ma  5rokov dozadu v ponuke repr. do auta s tymto rozmerom,o Cantone mozem smelo povedat 10rokov, pritom cely korb repr. je hruby asi 1cm, je to pre mna exot.

Re: středové repro 10x10cm??

Výšky jsou tam ARV-040-15/4. Jinak usu68 mužeš mě kontaktovat na mailu malinajan@gmail.com a nějak se dohodneme.

Re: středové repro 10x10cm??

Michale za mnohymi 3-pasmami sa skryva 2-pasmo s tretim tzv. ultranetopierim piezo plieskom big_smile

(upravil Mathes 20. 9. 2008 17:43)

Re: středové repro 10x10cm??

Nepovídej... Jenže Michale, do kolika by musel hrát basák, aby volvačkovi stačil ve dveřích jen střed? Řekněme minimálně do 500Hz. No a to ti basák v kufru jaksi nezahraje...
Není to spíš 040-05/4? 040-15 je jen v 8 ohmech, podle stránek TVM. Jinak nejsou to nejhorší repro. Sice mají malou citlivost a zatížitelnost, ale hrají docela odspodu, oproti mnohým autohifi cinkátkám...
Jaký je tvůj rozpočet?

Re: středové repro 10x10cm??

Bas v kufru mam odřezaných na nějakých 200Hz. Jinak jsem někde na aukci koupil repro 10x10cm, ale už při malém zesílení rádia se z nich line něco, co nepřipomíná hudbu... respektive mají strašně malou citlivost. stály mě 50kč kus. takže ber to čert. Jinak už jsem domluveny s usu68. Takže prozatím
                               VYŘEŠENO

Re: středové repro 10x10cm??

Však 200Hz je prakticky maximum, na kterým se dá dělit sub. Jen jsem reagoval na Michalovu poznámku o třípásmech, která v tomhle případě nebyla na místě...

Re: středové repro 10x10cm??

Mathesi, ja samozrejme nemyslel vysky + stredy + bas v kufru. Nemejte me za blbecka,ktery chce delit stred na 500 a pod tim mit uz jenom sub v kufru. Mel jsem na mysli poradnou 3p soustavu, vysky, stred, bas a pripadne subwoofer.

Ale melte si tady svoji, 10*10 je standardni rozmer pro 4" repro je to dokonce i ISO rozmer repro a autrepro. Pokud ma silnejsi prirubu tak je to special, ale to neznamena, ze nejde zamenit, otazka je jak je tam resena vyhbka. Pokid je tam skutecne Cantonni exot a nepasuje tam reproduktor stadnardnich 4", je to jina situace, ale vyrocu, co dele jak 10 let vyrabi 4" repra je na trhu snad milion.

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » středové repro 10x10cm??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£