Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Takže, snad jsem zvolil správnou sekci kam to hodit.
Propatral jsem pudu a nasel tyto dve bedny:

Typové označení: 1PF 067 33
Impedance: 4 Ohm
Výkon: 10 W
Frekvenční rozsah: 50 / 18 000 Hz

Jsem laik. Napadlo me je vyuzit k tomu abych z nich udelal zadní levý a pravý reproduktor pro PC. Abych si udelal Quattro zvuk. Prosim o radu, co k tomu potrebuju, kde to najdu. Pokud tomu rozumim dobre, tak potrebuju nejaky zarizeni, kde se setkaji kabely z tech repro, a pak ovladani volume, jeste by se hodila moznost vypnuti/zapnuti jednotliveho z nich. Nejaky zesilovac, nebo co?...Poradte pls. Diky

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Tak typujem, ze mas pri pc stereo repro a chces pridat este dva na quatro. Potrebujes na zadne repro zosilnovac. Na dane repro ti staci zosilnovac s tda2030. Ak si zdatny postav si ho alebo si kup stavebnicu a to len zaspajkujes. Das do krabice a osadis potenciometer na hlasitost.

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Na co zesilovač prosímtě? Takový zbytečný luxus! Ty reproduktory budou samozřejmě hrát už jen silou vůle... lol

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Precti si tady na webu o repasi starych soustav. Littla ani toho dobraka nad nim neposlouchej.

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Kúp starú vežu bez bední  z bazáru pripoj na pc a je vymalované.

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Tak já teda nevím. Jediný co jsem zatim zkousel bylo to, že jsem vyhrabal stare repro k PC. Urizl jsem levy a na ten drat naletoval tyhle dva. Zvuk ale hroznej, protoze ty PC repro jsou ty nejhorsi sr***y co se davaj k sestave zadarmo. Jinak jeden repro jsem zkousel pres jack co jsem tam osadil hodit rovnou do audio vystupu. Sice hraje ale šííííleně potichu. Takze proste potrebuju nejakou tu chytrou vecicku jak jsem psal nahore. Projdu teda jeste ty navody tady jak pises.

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

To bude ťažké... Kup niekde v bazári, ako bolo spomínané, nejaký zosík a máš to... Investícia okolo 1000kč...

Web

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Dekuji za rady. Zkusim se porozhlednout po zesíku wink

Re: repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Poslechni michala, precti navod, zrepasuj a kup odpovidajici zesilovac. Ja bych se nebal koupit starej reveiver, byt jen s dolby prologic, urcite to bude lepsi nez co mas ted... aspon bys mel pripravu na kinco a ne jen pseudo prostorovej zvuk ze sterea. I prologic zesy mivaly 5 kanalu, koukal bych na ty se vstupem multichannel.
Ty bedny jsem mel doma, maji hnusne vysky (me teda vubec nesedly), mozna by ses dopatral, jak a cim to drobet vylepsil, poladit vyhybku a tak. Par dredu na podobny veci tu bylo. Kazdopadne to neni takova traga jak na prvni pohled vypadaji a jak by se z littlova odborneho prispevku dalo vyvodit... co mas na predku?

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » repro z půdy fungující kvalita zadarmo?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£