Téma: Dvoupásmo ke gramecu

Čau kluci, mám doma dva zánovní chlapíky - Tesla ARN 5656 ( 8 Ohm, 15 W ) a Tesla ARV 3608 ( 8 Ohm, 10 W ). Já vím, je to oničem, ale chtěl bych jen stylovou "retro" soustavu ke starýmu gramofonu. Samozřejmě Mono. Je někdo schopný poradit mi nějakou jednoduchou výhybku a nejakou bedničku o rozněrech ŠxVxH ? Díky moc všem.
PS: Mám tady ještě ARV 089 4 Ohm a ARE 4604 4 Ohm 4 W .... Použiju jakoukoliv kombinaci. Díky

Re: Dvoupásmo ke gramecu

Zaprvé musíš taky počkat nějaký ten čas, než někdo odpoví a ne chtít odpověď hned. Zadruhé hledej a snaž se, lenochu. Už toho bylo napsáno dost na toto téma.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

Kdes vzal ty ARN5656 ?

Re: Dvoupásmo ke gramecu

No nevím jestli ti někdo poradí s výhybkou, tohle je atyp, myslím tím ta bedna co chceš, předpokládám takový mono centr d'Appolito. Ke gumovým 5604+161 se dával jen kondík nahoru, to ale není slušná výhybka.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

Rád bych něco průměrného ..... tu 5656 jsem nasel na zbernem dvore jeste v original baleni, neuveritelne. Uplne nova.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=3776 zkus to takhle.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

A nemohl bys ty repra nějak extra pěkně nafotit? Přeci jen to jsou trošku extra kousky. Případně nechtěl bys je vyměnit za ARN5614 nové nepoužité v origo obalu? Já bych se na ty 5656 hrozně rád kouknul osobně.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

To je velmi zajímavá nabídka ..... jak jsem napsal, já mám Tesla ARN 5656 ( 8 Ohm, 15 W ) a Tesla ARV 3608 ( 8 Ohm, 10 W ) - oba funkční, bez vady, jak vzhledové, tak technické, odzkoušené. Ty mi za ně nabízíš dvě 5614 ? Je to vážně zajímavé. Můžes nabídnout i nějaké jiné kousky ? Repro mám tady v práci, ale jsem bez foťáku, takze bych to poresil behem po-ut. Stačí ? Mám tu jeste dve ARV 089, jedno ARE 4604, nejaký velký teslácký basák (spíš na repasi), velký širokopásmák a jeste nejaké staré tonsily, ARO 211 (2x), dva reproduktory z ruského rádia "RIGA" - velice krásné, jako nové. Možná bych ješt neco našel. Jeste tuším nejaké dvě ARZ 3604 myslím. Vše vhodné k výměně.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

Klidně se ozvi, domluvíme se wink

Re: Dvoupásmo ke gramecu

Jestli máš ICQ písni mi na 65488408 a domluvíme to. Jsem na příjmu skoro pořád jen mám delší reakční časy tak se nediv když si tě nevšimnu hned. Mám tu i nějaké výšky a jiné "haraburdí". Určitě se nějak domluvíme na change zajímavém pro obě strany.

Re: Dvoupásmo ke gramecu

Ok, ozvu se smile