Re: 1. skúška Madisoundu

Pejsek hezkej, ale z těch okousanejch výztuh je mě šoufl.

(upravil dejv111 16. 6. 2008 21:25)

Re: 1. skúška Madisoundu

Co oko nevidí, to... lol

Jinak jak byste dělali velké ty díry ve výztužích? Nebo lépe, jaké nejmenší můžou být?;)

Re: 1. skúška Madisoundu

Má tam bejt teoreticky 80% vzduchu. Praktycky to teda dodržovat nehodlám, ale platí co nejvíc volnýho místa.

(upravil nv43 16. 6. 2008 22:03)

Re: 1. skúška Madisoundu

kdybych měl apoň přímočarku dělal jsem to vrtačkou měl jsem všechny ty výztuhy na sobě a stažený páskou na koberce ale stejně se mi to rozjelo.. trochu jsem to dorašploval nechtěl jsem je
moc zeslabovat..

edit: já to nebyl to okousal cézar

Re: 1. skúška Madisoundu

nemely by ty diry ve vyztuhach mit alespon dvojnasobek plochy membrany?(uz nevim ale nejake podobne moudro jsem nekde slysel)

jinak ty okousany vyztuhy nevadi- bude to prece vevnitr a nikdo to neuvidi. Dalo by se spekulovat nad lepsim pruchodem vzduchu kdyby byly pekne zaobleny ale jaky to bude mit dopad na zvuk nevim. Co je mnohem dulezitejsi tak pekne dodelat tu povrchovku, moc ti to nesedi tak si stim jeste pohraj a doporucuju trosku vic sesmirglovat a zapatlat tmelem na zaver pak striknout lakem ty kousky aby ti ta folie drzela dobre i v tech mistech.

nezapusteny stredobas vadi min jak vyskac. Nevim vubec jaky bude osazeni ale necekam zadny hiend takze to vpodstate bude asi jedno a to i vzhledem k tomu ze vyhybky mas driv nez skrine.

Re: 1. skúška Madisoundu

osazení bude apolito už jsem to tu psal 2sf jako deadman ale 8 ohmový a výšky audax tw025a2 takže žádnej high end
výztuhy jsem trochu zaoblil ty zadní stěny jsou tam jen přiložený

Re: 1. skúška Madisoundu

Kyselko, je to přesně tak jak řikám - 80% plochy vzduch.

Re: 1. skúška Madisoundu

tak já už mám bedný hotový nemám je s čím srovnat takže zvuk1+ hlavně se mi líbí jak jdou basy hluboko, mužský hlas třeba moderátor v rádiu nezadunívá a výšky hrají moc pěkně například když někdo hraje na činely stětceml. Tak že asi tak cool

https://i.postimg.cc/PCfNFggQ/778876.jpg https://i.postimg.cc/QH3Fc9SP/778877.jpg

Re: 1. skúška Madisoundu

paráda, ještě nožky a podstavce a budou vypadat fakt pěkně.
kdopak ti navrhoval vyhybku? lol

Web

Re: 1. skúška Madisoundu

no přece ty : klaněcí smajlík: :klaněcí smajlík: smile