Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » komponentne repro SAL

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: komponentne repro SAL

zdravim. ma niekto skusenosti s tymto reprom? vie niekto ako hraju, resp. ako je na tom zvukovo znacka SAL?

Re: komponentne repro SAL

SAL:     http://www.somogyi.sk/jsp/folap.jsp?old … ;cikk=4958

Re: komponentne repro SAL

z toho šmejdového auto tuc tuc snáď najmenšie zlo, aspoň taký mám dojem z autosalónov smile

Web

(upravil 123456 15. 6. 2008 20:50)

Re: komponentne repro SAL

Ja ich mam v aute a su v pohode. Zatial žiadne problémy, a revú jak h****o.

Re: komponentne repro SAL

chcem sa zbavit subwooferu a tak hladam nieco do dveri, cim by som zachoval aspon cast basov. poradi mi niekto? nieco okolo +- 2000. pokial je nieco od sinus live, alebo ground zero v tej cenovej kategorii.... repro: 165mm

Re: komponentne repro SAL

Basy ze dveri nedelaji repraky, ale ozvucnice a provedeni tech dveri. Jsou auta, kam kdybys do dveri namontoval 8" s vychylkou kolem dvou cm, stejne to basovat nebude a nekde zase levnounky 5" produkuje frekvencne takove veci, ze to az otravuje.

Re: komponentne repro SAL

tak vtom pripade sa chcem spytat, ake je naj tlmenie dveri v aute? asfaltove(bitumenove), resp co hovorite na tlmiaci material sikadamp

Re: komponentne repro SAL

pokud vim, tak Slovaci ze SAL maj desnou prdel, ze to jsou kase se slusnou propagaci. Klasika. Osobne jsem to ale neslysel a nejak moc o to ani nestojim.

Re: komponentne repro SAL

SAL tu možno kde kade kúpiť v elektre, ale až na pár vecí je to šmejd.... možno v hifi ak niekto dokonale odladí výhybku...

Web

Re: komponentne repro SAL

ani k hifi

Re: komponentne repro SAL

zase tá ich kovová kalota nehrala až tak zle smile

Web

Re: komponentne repro SAL

doma mam od SAL hifi repro(center a efekt repro) a hraju celkom slusne! ale o auto hifi nemam ponatia. co hovorite na tlmenie sikadamp? ma s tym niekto skusenosti?

Re: komponentne repro SAL

SAL vyskac (nevim typ) jsme merili a to teda bylo neco strasneho.

Re: komponentne repro SAL

to je možné, ale na bumcink to nie je tak zlé smile

Web

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » komponentne repro SAL

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£