Re: Sub s deltou 15 LF

Crashpc: najít NĚJAKÝ výkres pomocí gůůůůgla bych uměl, pár jsem jich takto i našel. Ale já schválně napsal tady VYZKOUŠENÝ!! Po netu jaksi kolují neskutečná kvanta blábolů. Už mi není dvacet, abych se do všeho vrhnul po hlavě a pak se divil...

Web

Re: Sub s deltou 15 LF

http://www.repromania.net/fotografie/st … t18sub.pdf

podívej...
co na to říct. většinou každej plánek je vyzkoušenej. nikdo plánky nesimuluje. tohle jako MT18sub vypadá, a drobné odchylky ti se zvukem stejně nic zásadního neudělaj. Ta bedna není magická potože by to byl originální MT18SUB, tak to postav. Pokud "ti není dvacet aby ses do všeho vrhnul" tak na to snad i kašli, kup origoš a nebo se nauč jak ta ozvučnice funguje. není to až takovej problém, a pak to postavíš i bez plánku.

Re: Sub s deltou 15 LF

On je sice každý plánek vyzkoušený, ale ne každý stavitel je objektivní v následném hodnocení, nehledě na to, že ne každý pozná že to hraje na hovno.

Re: Sub s deltou 15 LF

to co jsem postoval jako MT18sub tak vypadá, případné odchylky nepoznáš. není možný aby sub rozměrově o milimetry jinak hrál absolutně jinak. na takový čáry tu přece nikdo nevěří. ale proč opakovat poslední tři řádky mýho posledního postu.

(upravil KarelXth 14. 6. 2008 11:43)

Re: Sub s deltou 15 LF

Jojo, dobře. Připadalo mi to jako obecné prohlášení že každý plánek je vyzkoušený a tudíž dobrý.

Re: Sub s deltou 15 LF

Crashpc: to je výkres na 18". Já chtěl na 15" hornflex.
KarelXth: přesně takto jsem myslel to, že na netu je spousta hovadin...
Nevíte o nějaké té 15"?

Web

Re: Sub s deltou 15 LF

aha, to promiň jsem slepej a navíc blbej sad
taky jsem nic odzkoušenýho nebo jistýho nenašel. jen ti můžu poradit jak na to, nebo něco navrhnout.