Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » velikost rezistoru

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil Lojzek 3. 6. 2008 12:35)

Téma: velikost rezistoru

chmm... je proražený, kolik myslíte že měl impedanci ??
http://sklad.obrazku.cz/t22870_IMG2519.JPG
hnědá - hnědá - stříbrná -šedá

délka 8mm, průměr tak 3mm

Re: velikost rezistoru

no impedanciu ti tazko niekto povie, to by si musel zmerať smile, ale odpor by mal byt ... 0,11 Ohm, coz sa mi zda dost divne, to bude nejake ine znacenie ..., tak nič no, neviem smile

Re: velikost rezistoru

Není to spíš hnědá,hnědá,zlata,stříbrná?

Re: velikost rezistoru

H,H,Zl,Str je 1,1 Ohm 10%
PS: nemoze to byt tlmivka? tie sa tiez zvyknu znacit pruzkami .. a toto mi moc prerazeny odpor nepripomina ...

Re: velikost rezistoru

To je tlmivka.

Web

Re: velikost rezistoru

no asi máte pravdu, jde vidět že v tom děláte.. asi ano bude to cívka je to na DPS místě L.. ale je tam i místo značeno DW a schematicka znacka je tam podobna tunelove diode ale ty zobacky jsou odsebe a skosene 45° nevim co to je za znacku...

Re: velikost rezistoru

v tom značení je bordel. může to bejt Schottkyho dioda nebo i obyč zenerka... smile

Web

Re: velikost rezistoru

Rozober disketovku z pc,  a tam taketo tlmivky najdes... je to len ako emi filter napajania.

Web

Re: velikost rezistoru

Čemu říkáš proražený? Jestli má ss odpor okolo ohmu, tak jí nic není, je to bezpečně tlumivka.

Web

Re: velikost rezistoru

jo sinclaire je to tlumivka nějak pod 1 OHM protože můj starší měřák měří tak do 0,7 ohm a jak jsem to zkoušel propípnout tak to píplo.. rozumíš myslel jsem že je to rezistror a ono je to tlumivka
wink

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » velikost rezistoru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£